Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Druga część Broken Sword 5: The Serpent's Curse ukaże się w I połowie kwietnia

Trwają testy.

Twórcy Broken Sword 5: The Serpent's Curse poinformowali, że druga część tej klasycznej gry przygodowej ukaże się w pierwszej połowie przyszłego miesiąca.

„Nasz zespół pracował bez ustanku przez ostatnie tygodnie, by dotrzeć do punktu, w którym się teraz znajdujemy i jesteśmy już blisko ukończenia” - napisano w informacji opublikowanej na Kickstarterze (dzięki, Gry-OnLine).

„Wszystkie elementy są już gotowe, skrypty zostały ukończone, a gra jest teraz intensywne testowana.”

Platformy docelowe to komputery osobiste z systemami Windows, Mac i Linux, a później także PS Vita i urządzenia mobilne.

The Serpent's Curse opowiada o nowych przygodach George'a i Nico, którzy są świadkami morderstwa w paryskiej galerii. W poszukiwaniu zabójcy odwiedzimy także Londyn i Turcję, odkrywając przy tym zakrojony na szerszą skalę spisek. Pierwszy odcinek ukazał się w grudniu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze