Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dreamfall Chapters ukaże się w polskiej wersji językowej w listopadzie 2014 roku

Napisy i pełny dubbing do wyboru.

Dreamfall Chapters - kontynuacja gier przygodowych The Longest Journey i Dreamfall: The Longest Journey, powstająca w studiu Red Thread Games ukaże się także w polskiej wersji językowej - poinformował wydawca.

CDP.pl zapowiedziało, że gra trafi do sprzedaży równocześnie ze światową premierą, w listopadzie 2014 roku. Gracze będą mogli wybrać pomiędzy napisami i pełnym polskim dubbingiem.

„W ostatniej dekadzie polscy fani byli dla nas gigantycznym wsparciem” - mówi Ragnar Tørnquist, założyciel i dyrektor kreatywny Red Thread Games. „Od momentu ogłoszenia Dreamfall Chapters mnóstwo ludzi pytało nas o polską wersję gry. Dlatego jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że dzięki współpracy z firmą CDP.pl będziemy mogli wydać w pełni zlokalizowaną polską edycję.”

W serwisie Kickstarter wciąż trwa zbiórka pieniędzy na projekt. Na kilka dni przed zakończeniem kampanii kwota wynosi ponad 1,2 mln dol., zdecydowanie przekraczając zakładane 850 tys. dol. Twórcy obiecali wcześniej, że stworzą jeszcze jedną część gry, jeśli uda się pozyskać 2 mln dol. Na cztery dni przed końcem akcji wydaje się to jednak mało prawdopodobne.

W Dreamfall Chapters zobaczymy kilka postaci, znanych już z The Longest Journey i Dreamfall. Powraca Zoë, główna bohaterka poprzedniej gry. Twórcom udało się także zaangażować „niemal wszystkich” aktorów, którzy wcielili się w znanych bohaterów. Nie wiadomo jeszcze, kto podłoży głos w polskiej wersji językowej.

Pierwszy trailer Dreamfall Chapters
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze