Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragonflight to kolejny dodatek do World of Warcraft?

Szczegóły ze strony gry.

Choć wydarzenie specjalne z prezentacją kolejnego rozszerzenia World of Warcraft zaplanowano dopiero na 19 kwietnia, pierwsze szczegóły znamy już teraz – mowa o tytule.

Jak doszukał się serwis Wowhead, w kodzie źródłowym oficjalnej strony popularnego MMORPG znaleźć można bowiem nawiązania do zamówień przedpremierowych dodatku o nazwie Dragonflight.

Pakiety są trzy: Base, Heroic oraz Epic, a także niedostępny jak na razie adres dragonflight.blizzard.com. Już wcześniej znaleziono za to nagrody za preordery, w tym zielonego i turkusowego smoka – wierzchowca.

To już wtedy – w styczniu – wydawało się wskazywać na smoczy motyw przewodni, a dodatkowe informacje – nazwa Dragonflight – wydaje się pozostawiać jeszcze mniej złudzeń.

Na konkrety przyjdzie poczekać do 19 kwietnia, gdy – jak wspomniano – Blizzard zapowie kolejne rozszerzenie World of Warcraft. To będzie zapewne kluczowe dla przyszłości gry, ponieważ ostatnie - Shadowlands - zostało przyjęte raczej chłodno.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze