Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon Quest Heroes zmierza na PC - premiera 3 grudnia

Gra akcji z zestawem DLC.

Po przedwczesnym ujawnieniu na Steamie, Square Enix potwierdziło oficjalnie, że gra akcji Dragon Quest Heroes ukaże się na PC.

Różowa moc!

Debiut wydania o nazwie Slime Edition zaplanowano na 3 grudnia. Przedpremierowe zamówienia są tańsze o 10 procent i kosztują 45 euro (ok. 190 zł).

Wersja na komputery osobiste obejmuje 13 wydanych już na konsolach dodatków DLC, czyli 11 broni oraz dwie dodatkowe mapy.

Gra jest już dostępna w Europie na PlayStation 4, od 16 października tego roku. Za projekt odpowiada studio Omega Force, twórcy Dynasty Warriors - produkcja w założeniach przypomina tę właśnie serię. Nie brakuje też elementów RPG - rozwoju umiejętności i czarów czy systemu ekwipunku.

Wcielamy się w wybranego bohatera, by brać udział w dynamicznych starciach z setkami przeciwników. Przed starciem formujemy czteroosobową, by później swobodnie przełączać się pomiędzy jej członkami. Do pomocy mamy też potwory - maksymalnie 24 jednocześnie.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze