Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dostęp do testów platformówki do oszustwo? Wydawca ostrzega

„Nie klikajcie w linki od oszustów”.

Wydawca Playtonic opublikował na Twitterze informację, że po sieci krążą fałszywe zaproszenia do wersji beta gry Lil Gator Game. Firma ostrzega, aby nie klikać w podesłane przez oszustów linki.

Jak informuje serwis Gamesradar, wydawca nie sprecyzował, jakie zagrożenie niesie ze sobą klikanie w fałszywe linki. Można jednak założyć, że prowadzi do ściągnięcia wirusa lub innego złośliwego oprogramowania. Spółka zaznaczyła, że nie planuje beta testów gry, a wszelkie informacje o rozwoju produkcji udostępnia na swoim koncie w serwisie Twitter.

Otrzymaliśmy informacje, że ktoś oferuje dostęp do wersji beta gry Lil Gator Game. Potwierdzamy, że jest to OSZUSTWO i informacja nie pochodzi od nas. Prosimy, NIE klikajcie w podesłane przez oszustów linki. Prosimy o kontakt, jeśli ktoś otrzyma wiadomość od osób podszywających się pod nas” - napisali deweloperzy w oświadczeniu.

Lil Gator Game to kolorowa platformówka dla młodszych graczy, która nie ma jeszcze daty premiery. Samo studio Playtonic stworzyło ciepło przyjętą grę Yooka-Laylee oraz jej sequel. Obecnie firma oferuje usługi wydawcy dla podobnych, niezależnych projektów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Yooka-Laylee

PS4, Xbox One, PC, Mac, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze