Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dostęp do testów platformówki do oszustwo? Wydawca ostrzega

„Nie klikajcie w linki od oszustów”.

Wydawca Playtonic opublikował na Twitterze informację, że po sieci krążą fałszywe zaproszenia do wersji beta gry Lil Gator Game. Firma ostrzega, aby nie klikać w podesłane przez oszustów linki.

Jak informuje serwis Gamesradar, wydawca nie sprecyzował, jakie zagrożenie niesie ze sobą klikanie w fałszywe linki. Można jednak założyć, że prowadzi do ściągnięcia wirusa lub innego złośliwego oprogramowania. Spółka zaznaczyła, że nie planuje beta testów gry, a wszelkie informacje o rozwoju produkcji udostępnia na swoim koncie w serwisie Twitter.

Otrzymaliśmy informacje, że ktoś oferuje dostęp do wersji beta gry Lil Gator Game. Potwierdzamy, że jest to OSZUSTWO i informacja nie pochodzi od nas. Prosimy, NIE klikajcie w podesłane przez oszustów linki. Prosimy o kontakt, jeśli ktoś otrzyma wiadomość od osób podszywających się pod nas” - napisali deweloperzy w oświadczeniu.

Lil Gator Game to kolorowa platformówka dla młodszych graczy, która nie ma jeszcze daty premiery. Samo studio Playtonic stworzyło ciepło przyjętą grę Yooka-Laylee oraz jej sequel. Obecnie firma oferuje usługi wydawcy dla podobnych, niezależnych projektów.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime i majsterkowicz-samouk.

Komentarze