Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Doom - Misja 7: Obiekt Argentu (zniszczony) - Piekło na Marsie

Dotarcie do Kompleksu Badań Zaawansowanych.

Początkowo powita cię bardzo spektakularny widok zniszczonego obiektu Argentu. Ruszaj naprzód jedyną możliwą drogą, likwidując przy okazji pierwsze zastępy wrogów. Rozglądaj się do góry, jeśli stracisz orientację, gdyż znajdziesz tam kilka półek, po których możesz się wspiąć wyżej. Podążaj naprzód i przeskocz na drugą stronę uszkodzonej kładki.

W takich sytuacjach zawsze używaj podwójnego skoku

W końcu dotrzesz do miejsca, gdzie na dole zauważysz wyrwę w przejściu. Wskocz do niej, a następnie przejdź przez automatyczne drzwi do pomieszczenia z komputerami. Wykonaj tam interakcję, a następnie zabierz kolejną śmiercionośną broń, karabin maszynowy. Rozkręca się stosunkowo powoli, ale jest wspaniałym urządzeniem przeciwko dużym wrogom. Szanuj jednak jego amunicję, nie będzie jej zbyt dużo.

Droga do Kompleksu Badań Zaawansowanych

Za pomocą panelu komputera otwórz śluzę, po czym przetestuj nową zabawkę na nadbiegających przeciwnikach. Podążaj do przejścia z dużym, zielonym podświetleniem. Obok hologramu użyj komputera, po czym dostań się do następnego pomieszczenia. Będzie tam Różak, kolejny obleśny i bardzo wytrzymały oraz szybki demon.

W kolejnym pomieszczeniu uruchom komputer, po którym odtworzy się hologram. Podążaj za nim, a następnie otwórz śluzę. Świetlistą trampoliną wskocz na wyższy poziom, gdzie czeka cię kolejna porcja nieprzyjaciół. Nie żałuj amunicji działka Gaussa oraz nowego karabinu maszynowego na najtrudniejszych wrogów.

Trafisz do pomieszczenia silnie zabarwionego światłem na czerwono. Jest tam też panel dźwigu, którego uruchomienie może sprawić zmiażdżenie kilku nieprzyjaciół. Później wskocz na element mechanizmu, skąd dostaniesz się jeszcze wyżej, skacząc na podświetloną półkę. Gdy trafisz na gniazdo juchy, oczywiście zniszcz je i pojawiające się demony.

Zdobycie żółtego klucza

Przejdź przez kolejne drzwi, aby wydostać się na zewnątrz i wskakuj po skalnych półkach na wyższy poziom. Tam natkniesz się na następne gniazdo juchy, które należy zneutralizować. W kolejnym pomieszczeniu natkniesz się na małą masakrę. Zbierz żółtą kartę dostępu ze zwłok, po czym kontynuuj podróż za hologramem, a następnie do żółtych drzwi. Wejdź do wagonika, po czym aktywuj komputer przyciskiem wznowienia trasy. Misja zakończy się.


Następnie: Doom - Misja 8: Kompleks Badań - Lepsze jutro

Powrót do spisu treści: Doom - Poradnik, Solucja

O autorze
Komentarze