Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatkowe mapy i tryby do Titanfall 2 będą darmowe

Bez dzielenia graczy.

Studio Respawn Entertainment postanowiło, że wszystkie dodatkowe mapy i tryby do strzelanki Titanfall 2 będą udostępniane po premierze gry za darmo.

Informacje potwierdził główny programista Jon Shiring w rozmowie z serwisem PCGamer, tłumacząc się wnioskami wyciągniętymi w przeszłości.

Mowa zapewne o pierwszej odsłonie serii Titanfall. Do produkcji początkowo oferowano przepustkę sezonową zapewniającą dostęp do dodatkowych treści, lecz wkrótce po wydaniu ostatniego DLC zrezygnowano z pobierania opłat za season pass.

Nie jest obecnie jasne, gdzie Respawn i EA będą szukali dodatkowych dochodów, co w świecie strzelanek sieciowych jest już raczej standardem. Na konferencji przed targami E3 mówiono jednak o rozbudowanym systemie postępów i personalizacji, co zdaje się sugerować popularne skórki i inne przedmioty kosmetyczne.

Titanfall 2 ukaże się 28 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One, oferując także kampanię fabularną, której zabrakło w poprzedniej odsłonie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze