Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatki do pre-orderów Deus Ex: Rozłam Ludzkości dostępne za darmo

W tym bonusowa misja.

Deweloperzy z Eidos Montreal postanowili udostępnić za darmo zestaw dodatków Augmented Covert Agent Pack do Deus Ex: Rozłam Ludzkości. DLC były bonusem do zamówień przedpremierowych.

Gracze otrzymują jedną misję poboczną, zestaw uzbrojenia, a także cyfrowy komiks i książki dostępne pod tym adresem.

Rozłam Ludzkości zadebiutował w sierpniu na PC, PS4 i Xbox One.

Produkcja została przyjęta w większości pozytywnie, choć duża część odbiorców uznała fabułę gry za nieco gorszą od opowieści z poprzedniej odsłony - Buntu Ludzkości.

Akcja gry osadzona jest po wydarzeniach z Buntu Ludzkości i po katastrofie, w trakcie której ludzie z cybernetycznymi implantami zostali zdalnie zmuszeni do zaatakowania innych.

Konflikt między zwykłymi obywatelami a „ulepszonymi” to główny motyw opowieści. Wielu ludzi z wszczepami jest prześladowanych, niektórzy stają się agresywni i dołączają do grup ekstremistycznych.

Jensen współpracuje z Interpolem, ścigając terrorystów. Odwiedzimy różne miejsca na całym świecie, w tym Pragę. Nasza postać nie do końca ufa swoim mocodawcom i przekazuje sekrety grupie znanej jako Juggernaut Collective.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze