Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek The Taken King do Destiny ukaże się we wrześniu - raport

Z nową subklasą dla postaci.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że duży dodatek do sieciowej strzelanki Destiny - zatytułowany The Taken King - ukaże się 15 września.

Logo The Taken King

Takie doniesienia opublikował serwis Kotaku, powołując się na otrzymane materiały marketingowe. Nowością ma być między innymi trzecia subklasa postaci dla każdego z dostępnych w grze archetypów.

Warlock dostanie talenty związane z elektrycznością, Hunter posłuży się grawitacyjnym łukiem, a Titan otrzyma atak młotem bojowym.

The Taken King ma zawierać także kolejny raid, w którym główną rolę odegra Oryx z rasy Hive. Cenę rozszerzenia ustalono w Stanach Zjednoczonych podobno na 40 dolarów (ok. 150 zł). Nie znamy kwoty w euro.

Te doniesienia zdają się potwierdzać wcześniejsze informacje o dodatku, ujawnione w urzędzie patentowym oraz w reklamie napojów Red Bull.

Sugerowano również, że nowa zawartość może zadebiutować na pierwszą rocznicę premiery Destiny, które wydano 9 września. Całość zgadza się także z wewnętrznym planem wydawniczym, opublikowanym w sieci w styczniu.

Ten dokument ujawniał, że The Taken King zaoferuje 12 misji, 4 zadania typu Strike i 6 map do trybu sieciowej rywalizacji. Od tego czasu założenia mogły jednak ulec zmianie.

Plan mówił także o tym, że odwiedzimy nową lokację na statku Hive. Ten szczegół też brzmi wiarygodnie, jeśli bohaterem nowego raidu ma być właśnie Oryx, którego syna - Crota - pokonaliśmy w The Dark Below.

Oficjalnej zapowiedzi spodziewamy się na targach E3 w przyszłym tygodniu.

Shrine of Oryx

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze