Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Serca z Kamienia uruchomimy też z menu Wiedźmina 3

Z nową postacią.

Dodatek Serca z Kamienia do Wiedźmina 3 przeznaczony jest dla stosunkowo zaawansowanych postaci, ale za pomocą stosownej opcji w menu będziemy mogli przystąpić do rozgrywki bez pracochłonnego awansowania.

Geralt ze Sparty

Nawet spotykane na początku rozszerzenia utopce mają 30. poziom doświadczenia, więc Geralt powinien znajdować się w podobnym punkcie rozwoju, by nie odstawać zbytnio od wrogów.

Deweloperzy pomyśleli o potencjalnym problemie dla osób, które na przykład zmieniły platformę sprzętową lub utraciły zapisane stany rozgrywki. Przygotowano rozwiązanie, które pozwoli rozpocząć nową grę z poziomu menu, od razu na odpowiednim poziomie, na starcie historii z rozszerzenia.

Obecnie brakuje szczegółów na temat tego, czy po ukończeniu zawartości z rozszerzenia będziemy mogli bez problemów przejść do kontynuowania wątku z podstawowej gry, ale najprawdopodobniej będzie to możliwe.

Serca z Kamienia debiutuje 13 października, oferując ponad 10 godzin rozgrywki, 34 nieodkryte miejsca czy kolejną opcję romansu (co ciekawe, bez wpływu na stosunki z Triss/Yeneffer) i wiele innych nowości. Więcej szczegółów znaleźć można w naszej zapowiedzi.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze