Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Golden Realms do Age of Wonders 3 wprowadzi rasę halflingów

Opublikowano zapis rozgrywki.

Triumph Studios ogłosiło Golden Realms, pierwsze duże rozszerzenie do wydanej w marcu strategii turowej Age of Wonders 3.

Dodatek wprowadzi kampanię fabularną, składającą się z trzech scenariuszów. Główną rolę odegra w niej nowa rasa - halflingi. Sympatyczne skrzaty skorzystają z mechaniki szczęścia, umożliwiającej unikanie ataków. Zadaniem graczy będzie odbudowanie cywilizacji po masakrze w Heartwood.

Przygotowano ponad 20 jednostek, kolejne przedmioty dla herosów i specjalizacje. Pojawi się także nowy warunek zwycięstwa - Seals of Power. Wygrywamy po zajęciu wszystkich struktur tego typu.

Golden Realms ukaże się 18 września tego roku, jako DLC na Steamie. Nie podano jeszcze ceny. Zadebiutuje razem z darmową aktualizacją, usprawniającą sztuczną inteligencję i balans rozgrywki, a także wprowadzającą wsparcie dla modyfikacji w ramach Steam Workshop.

Age of Wonders 3 oferuje trzy opcje rozgrywki: kampanię, przygotowane scenariusze oraz losowo generowane mapy. Założenia każdego z trybów są takie same: musimy przejąć kontrolę nad światem gry zawiązując sojusze, budując miasta i bezwzględnie eliminując wrogów, a wszystko to w konwencji fantasy.

Poniżej 17 minut rozgrywki z rozszerzenia, wraz z komentarzem producenta.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze