Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Gobliny vs Gnomy do Hearthstone debiutuje w przyszłym tygodniu

120 nowych kart i inne zmiany.

Blizzard poinformował, że dodatek Gobliny vs Gnomy do gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft ukaże się już 9 grudnia na PC, Macach i iPadach.

Jak sugeruje sam tytuł, tematyką rozszerzenia będzie konflikt dwóch „małych” ras ze świata Warcraft. Twórcy dodają ponad 120 nowych kart, w tym tak egzotyczne wynalazki, jak Niestabilny portal, Obłąkany bombiarz, Mechano Wzmacniano czy Wkurzotron.

Dodatek wprowadza również tryb obserwatora, umożliwiający podglądanie meczów znajomych, oraz nowy typ stronnika: Mechy.

Karty wchodzące w skład dodatku będzie można zakupić w formie pakietów w wewnętrznym sklepie gry, za złoto bądź prawdziwe pieniądze (cena pakietów GvG będzie taka sama jak pakietów eksperckich). Podobnie jak w przypadku Klątwy Naxxramas, nowe karty zostaną udostępnione dla wszystkich graczy na Arenie natychmiast po premierze.

Równocześnie poinformowano o drobnych zmianach w balansie rozgrywki. Karty Licytator z Gadżetonu, Ogień duszy i Flara kosztują teraz o jeden punkt many więcej.

Wszystkie nowe „kartoniki” znaleźć można na stronie HearthPWN.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze