Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek do polskiego Hard West pozwoli wymienić kończyny postaci

Medycyna nienaturalna.

Twórcy polskiego westernu Hard West ogłosili na Kickstarterze, że już 3 marca na Steamie ukaże się rozszerzenie produkcji, zatytułowane Scars of Freedom.

Hard West ukazało się w listopadzie

Cenę ustalono na skromne 3 dolary (ok. 12 zł). Nie podano kwoty w euro. Osoby, które wsparły w przeszłości zbiórkę pieniędzy na grę, dostaną DLC za darmo.

Scars of Freedom zaoferuje nowy scenariusz z własnymi postaciami, siedem misji, potężną broń, wyższy poziom trudności oraz kilka świeżych rozwiązań w mechanice rozgrywki.

Największa nowość wiąże się właśnie z tym ostatnim elementem. Jeden z bohaterów rozszerzenia - Dr. Gorman - jest szalonym naukowcem, ze szczególnym zainteresowaniem w dziedzinie modyfikacji ciała.

Druga kluczowa postać - Libertee - budzi się pewnego ranka z pewnymi „zmianami” w sferze posiadanych kończyn, więc postanawia odnaleźć oprawcę.

To jednak nie wszystko, ponieważ modyfikacje ciała dostępne będą także dla innych postaci, do kupienia w sklepie. Jest na przykład „żelazny żołądek”, zwiększający odwagę w walce czy „szczęśliwa ręka”.

Wkrótce przed premierą Scars of Freedom, bazowa wersja Hard West doczeka się także darmowej aktualizacji, łatającej wykryte błędy.

Poniżej spojrzenie na dodatek, od serwisu Polygon:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze