Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodał kota do Morrowinda, bo jego dzieci bały się krabów. Mod hitem w sieci

Uroczy towarzysz Stripes.

Internauta o pseudonimie NoUserNamesNotTaken umieścił w bibliotece serwisu Nexusmods prostego moda Stripes the Cat, dodającego kociego towarzysza. Dodatek i stojąca za nim historia stały się hitem w sieci.

Jak możemy przeczytać w opisie moda, autor stworzył go dla swoich dzieci, gdy były małe, ponieważ podobała im się gra, ale bały się krabów błotnych. Dodał więc kota, bazując na ich prawdziwym zwierzaku. Stripes - ponieważ jest „małym futrzakiem” - może zbierać elektryczność statyczną i atakować czarem Porażającego Dotyku.

Stronę moda odwiedzono ponad 8 tysięcy razy, a powiązane z kotem posty w mediach społecznościowych doczekały się ponad 100 tys. reakcji.

Towarzysza można pobrać ze strony projektu, ale wymaga do działania moda Emma’s Companionable Cats. Po załadowaniu obu dodatków należy udać się do miasta Caldera. Gdy znajdziemy kota, do ekwipunku postaci zostaną dodane czary umożliwiające wydawanie mu poleceń.

Mod dodano jako zgłoszenie w konkursie The Elder Scrolls 3 May Modathon 2022. Przez cały miesiąc, autor lub autorzy najpopularniejszej modyfikacji danego tygodnia wygrywają drobne nagrody, takie jak klucze aktywacyjne do różnych gier.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze