Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC z Batgirl do Batman: Arkham Knight zaoferuje nową lokację

Garść szczegółów.

Fabularne DLC Batgirl: A Matter of Family do Batman: Arkham Knight zaoferuje nową lokację - wynika z informacji opublikowanych przez serwis Entertainment Weekly.

Prawdziwą tożsamość bohaterki ujawniono już jakiś czas temu. Razem z Robinem zajmiemy się w dodatku ratowaniem komisarza Gordona, porwanego przez Jokera.

Misje fabularne stanowią prequel dla wydarzeń z bazowego Arkham Knight, ale także dla Arkham Asylum. Ukończymy też kilka zadań pobocznych oraz znajdziemy szereg sekretów i żartów, zostawionych przez przeciwnika.

Batgirl jest fizycznie słabsza od Batmana, ale posiada rozszerzone umiejętności hackowania, pomocne podczas kontrolowania obiektów i rozwiązywania zagadek logicznych.

Akcja toczy się w Seagate Amusement Park, opisywanym przez Entertainment Weekly jako „morski park rozrywki, zbudowany na platformie wiertniczej, którą Joker zamienił w śmiertelną pułapkę”.

Możliwe będzie korzystanie z funkcji Dual Play - bohaterka powalczy w duecie z Robinem. Wśród znanych postaci pojawi się też Harley Quinn, w stroju znanym z Batman: The Animated Series.

Batgirl: A Matter of Family debiutuje 14 lipca dla posiadaczy przepustek sezonowych oraz 21 lipca jako osobny dodatek.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze