Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC do Dying Light 2 „zaskoczy graczy”. Trafimy poza miasto

Równoległa opowieść.

Techland ujawnił kilka szczegółów na temat planowanych rozszerzeń fabularnych do Dying Light 2 Stay Human. Okazuje się, że przynajmniej pierwsze DLC nie będzie kontynuacją opowieści.

Zamiast tego główny projektant Tymon Smektała wyjaśnił w rozmowie z Wccftech, że przedstawione wydarzenia będą rozgrywały się „równolegle z główną linią fabularną”.

„Można będzie zacząć zaraz po tym, jak Aiden przybywa do miasta. Ponieważ będzie to pierwszy dodatek, nie chcieliśmy wymuszać na graczach ukończenia kampanii” – przyznał.

„Czytałem niektóre spekulacja naszej społeczności, ale nie widziałem jeszcze poprawnej teorii. Mam więc nadzieję, że pozytywnie zaskoczymy tym DLC” – dodał Smektała. Gdzie indziej dodał, że ponownie nie zabraknie wyborów moralnych, a gracze trafią poza teren miasta Villedor.

W planach są także inne aktualizacje, bez związku z rozszerzeniami. Techland planuje skupić się głównie na „różnych rodzajach wrażeń sieciowych”, ponieważ twórcy czują, że „mogą zrobić dużo więcej” w sferze multiplayera w Dying Light 2.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze