Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC do Dying Light 2 opowie o walkach gladiatorów - sugerują pliki gry

Z operą i nie tylko.

Dogłębna analiza zawartości czerwcowej aktualizacji Dying Light 2 sugeruje, że pierwsze większe rozszerzenie postawi na tematykę walk w stylu gladiatorów.

Jak podsumowuje youtuber o pseudonimie „Bub”, już teraz w grze znajdują się choćby 2 tysiące linii dialogowych, co sugeruje, że nadchodzące rozszerzenie może imponować rozmiarami. Są nawet pliki dźwiękowe, ale na razie wyłącznie tymczasowe - niskiej jakości i w języku polskim.

W planach są nawet dwa zakończenia linii fabularnej, co w przypadku dodatków DLC nie zdarza się zapewne zbyt często. Akcję umieszczono najwyraźniej na terenie opery Astrid oraz w bezpośredniej okolicy. Budynek także jest już w plikach, choć bez dokończonych tekstur.

Jak opisuje „Bub”, opera będzie najważniejszą miejscówką w świecie gladiatorskich potyczek, Aby jednak zasłużyć na wstęp, gracze będą musieli poradzić sobie na mniejszych, „miejskich” arenach. Wszystkie te informacje pozostają oczywiście nieoficjalne i do dnia premiery sporo może się jeszcze zmienić.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze