Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Disney+ trafi do Polski latem. Jest oficjalne potwierdzenie

Usługa pojawi się też w 41 innych krajach.

Właściciele Disney+ oficjalnie potwierdzili, że platforma streamingowa pojawi się w Polsce latem bieżącego roku.

We wspomnianym okresie usługa zadebiutuje w 42 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Na liście państw oprócz Polski wymieniono między innymi Albanię, Chorwację, Czarnogórę, Węgry, czy Łotwę.

Nieznany jest jednak dokładny termin debiutu platformy na polskim rynku, ale warto przypomnieć, że kalendarzowe lato obejmuje trzy miesiące - od czerwca do września. Wciąż nie poznaliśmy też cen, choć niedawne przecieki wskazywały, że za miesiąc abonamentu zapłacimy 40 zł, a za roczną subskrypcję 400 zł.

Rodzimy oddział Disneya w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych obiecuje, że usługa zapewni dostęp do filmów i seriali Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, Star Wars oraz oferowanych pod szyldem Star produkcji od FX, 20th Century Studios i Searchlight.

Obecnie na platformie w cotygodniowych odstępach pojawiają się kolejne odcinki serialu o przygodach Boby Fetta, a w marcu zadebiutuje pozycja o losach Moon Knight - kolejnej postaci komiksowej.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły