Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dishonored 2 - Misja 9: Śmierć Cesarzowej - sekrety i znajdźki

Odkryj wszystkie runy, kościane amulety i schematy w ostatnim zadaniu.

W Dishonored 2 w każdej misji znajdziesz sporo cennych, często dobrze poukrywanych przedmiotów, za którymi warto się rozejrzeć. Niektóre z nich, np. audiografy, pozwolą ci lepiej poznać fabułę. Na innych, na przykład na obrazach, możesz nieźle się wzbogacić, natomiast kolejne (chociażby serca i plany techniczne) umożliwiają rozwijanie zdolności i sprzętu głównego bohatera. Dobrze jest zatem poświęcić nieco czasu na ich odszukanie.

Linkami zaznaczono konkretne miejsca, w których znajdują się opisywane przedmioty. Wystarczy go kliknąć, a przeniesiesz się do odpowiedniej części solucji, gdzie dana rzecz występuje.


Czarnorynkowy sklep, ulice, przejście do Dunwall Tower

Schemat - Dwuwarstwowy splot Galvaniego.

Porozmawiaj z Antonem Sokołowem w pokoju odpraw na Groźnej wrędze. Następnie podejdź do stołu z imadłem, gdzie leży schemat.


Kościane amulety #1, #2

W pokoju pani kapitan na Groźnej wrędze. Aby się do niego dostać musisz ukraść Meagan Foster klucz do jej kajuty (wejdziesz do niego z pokoju odpraw z Sokołowem).


Runa #1

Znajdziesz ją w czarnorynkowym sklepie, który znajduje się zaraz przy miejscu, gdzie zaczynasz etap. Możesz ją kupić lub ukraść.


Runy #2, #3

W trakcie przechodzenia przez główną ulicę Dunwall zwróć uwagę na zniszczony dom z lewej. Wejdź na jego szczyt, gdzie uporaj się z wiedźmą. Następnie po metalowej belce przejdź na drugą stronę i wejdź do mieszkania przy balkonie z prawej (uważaj na dwóch rywali). Wejdź do pokoju z prawej i przestaw barometr, co otworzy tajne przejście prowadzące do kapliczki z dwiema runami.


Kościany amulet #3

Po zabraniu run z kapliczki opuść mieszkanie i zwróć uwagę na rurę ciągnącą się wzdłuż budynku z prawej. Wejdź na nią i ruszaj przed siebie do zaułka. Wskocz w nim na dach budynku z lewej i zwróć uwagę na zabudowania na dachu przed tobą. Skieruj się w tamtym kierunku, wejdź do mieszkania z lewej i podnieś amulet leżący na rurach pod sufitem.


Schemat - Inwersja przeciwwybuchowa

Na prawo od bramy prowadzącej do Dunwall Tower znajdziesz mieszkanie doktora Galvaniego. Otwórz drzwi, wycofaj się szybko, bo aktywujesz pułapki, po czym wróć do środka. Schemat leży na stole w pomieszczeniu z lewej strony.


Dziedziniec, wejście do Dunwall Tower, pokój ochrony, kaplica

Kościany amulet #4

W zielonym domu, do którego dostaniesz się wchodząc po głazach z prawej strony ścieżki przed murem. Amulet jest w misie w narożniku z lewej.


Obraz - Luca, jego oczy spoczywają na mnie

Malowidło znajdziesz w dalszej części ogrodu, na lewo od okrągłej altanki. Stoi pod chmurką za mostkiem prowadzącym do portowego budynku z lewej.


Kościany amulet #5

Znajdziesz go na portowym budynku z lewej strony ogrodu. Aby się do niego dostać zlokalizuj rury biegnące wzdłuż ścian nad wodą (odchodzą od mostka i okolic opisanego wyżej obrazu) i zacznij po nich iść. Trafisz na teren z dwoma wiedźmami i amuletem.


Runa #4

Na lewo od Dunwall Tower jest przepompownia, do której możesz wejść na kilka sposobów, w tym przez dach. W środku załatw dwie wiedźmy i podejdź do wnęki z lewej strony drewnianej kładki. Zeskocz przy rurze na dół i udaj się do runy.


Kościane amulety #6, #7

Po wejściu do Dunwall Tower dotrzesz do holu z głównymi schodami w lokacji. Znajdziesz na nich ukrzyżowane ciało nadrewidenta z dwoma kościanymi amuletami (zanim się zbliżysz zniszcz z kuszy czaszkę ogara z prawej).


Runa #5

Na rurach z lewej w podziemnym pokoju ochrony.


Kościany amulet #8

Znajdziesz go w pomieszczeniu za podwójnymi drzwiami na trzecim piętrze.


Spis treści: Dishonored 2 - Poradnik, Solucja

Więcej:

- Dishonored 2 - Misja 9: Śmierć Cesarzowej - czarnorynkowy sklep, ulice, przejście do Dunwall Tower

- Dishonored 2 - Misja 9: Śmierć Cesarzowej - dziedziniec, wejście do Dunwall Tower, pokój ochrony, kaplica

- Dishonored 2 - Misja 9: Śmierć Cesarzowej - wyeliminowanie Delili, działania specjalne


Kościany amulet #9

Na tym samym piętrze, co kościany amulet #8, ale po drugiej stronie schodów. Jest tu pomieszczenie, gdzie za podwójnymi drzwiami znajdziesz posąg Delili. Wejdź do środka i wskocz do małego przejścia na górze. Przejdź po deskach do sąsiedniego pomieszczenia, gdzie znajdziesz cywila oraz amulet.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze