Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dishonored 2 - Misja 3: Droga pani doktor - sekrety i znajdźki

Lokacje, w których znajdziesz audiografy, schematy, runy, kościane amulety oraz obrazy.

W Dishonored 2 w każdej misji znajdziesz sporo cennych, często dobrze poukrywanych przedmiotów, za którymi warto się rozejrzeć. Niektóre z nich, np. audiografy, pozwolą ci lepiej poznać fabułę. Na innych, na przykład na obrazach, możesz nieźle się wzbogacić, natomiast kolejne (chociażby serca i plany techniczne) umożliwiają rozwijanie zdolności i sprzętu głównego bohatera. Dobrze jest zatem poświęcić nieco czasu na ich odszukanie.

Linkami zaznaczono konkretne miejsca, w których znajdują się opisywane przedmioty. Wystarczy go kliknąć, a przeniesiesz się do odpowiedniej części solucji, gdzie dana rzecz występuje.


Mapa Instytutu, biuro dr Hypatii

Kościany amulet #1

Zaraz po rozpoczęciu misji wyjmij serce i zlokalizuj amulet znajdujący się pod kolejką. Dostaniesz się do niego zeskakując za zniszczoną barierką na rurę, a potem kierując się w prawo w stronę łodzi pod torami.


Kościany amulet #2

Drugi kościany amulet znajdziesz w małej komodzie stojącej na początku głównego lobby.


Obraz - Postawa propozycjonalna diuka Abele

Malowidło znajdziesz na ścianie na parterze w głównym lobby, na prawo od ściany światła.


Schemat - Receptura bojowej strzałki usypiającej

Skorzystaj z Mignięcia/Dalekiego chwytu, żeby dostać się na górę, przejdź w prawo, podnieś notatkę z kodem z biurka z prawej i otwórz sejf (#2)

Znajdziesz ją na piętrze z prawej w głównym lobby. Skorzystaj ze specjalnych zdolności, żeby dostać się na piętro, po czym udaj się w prawo. Dotrzesz do pokoju z dwoma biurkami - na jednym z nich znajdziesz notatkę z kodem do sejfu. Po jej przeczytaniu podejdź do niego (stoi po ścianą z lewej), otwórz go i wyjmij wszystko, co jest w środku.


Runa #1

W skrzydle kuchenno-jadalnym (Dinning hall), do którego możesz wejść z głównego lobby lub z lokacji z windą. Runa jest na ścianie przy stoliku - uważaj, bo wokół jest sporo strażników.


Audiograf - Gdybym tylko mogła więcej zrobić

Po dotarciu do biura dr Hypatii na czwartym piętrze spójrz na biurko z lewej strony. Znajdziesz tu urządzenie z nagraniem.


Hamilton, podziemia, Hypatia i Vasco

Runa #2, #3

Po opuszczeniu biura dr Hypatii wyjdź na taras z lewej. Znajdziesz tu budynek z pokojami (uważaj na dwóch strażników). W jednym z nich trafisz na ołtarz Odmieńca z dwoma runami.


Schemat - Destylacja oparów rtęci

Schemat znajduje się na biurku w pokoju Hamiltona na najwyższym piętrze Instytutu. Klucz do pomieszczenia znajdziesz przy woźnym kilka pięter niżej (skrzydło chorobowe - Disease treatment).


Kościany amulet (czarny) #3

Wyjdź na taras z piętra, na którym znajduje się biuro dr Hypatii i wskocz na pobliski dach. Następnie skorzystaj z Mignięcie/Dalekiego chwytu, żeby dostać się na komin (#1 na obrazku powyżej), a z niego na dach budynku z prawej (#2 na obrazku powyżej), gdzie znajdziesz poszukiwany amulet.


Runa #4

Na tarasie na piętrze z biurem dr Hypatii dostań się na dach budynku z kominami. Z jego prawej strony znajduje się wieża, a w niej okrągły otwór. Dostań się przez niego do środka i podnieś runę leżącą z lewej strony.


Runa #5

Ten przedmiot odnajdziesz w podziemiach na poziomie -1. Aby się do nich dostać musisz udać się na szczyt wieży, gdzie znalazłeś runę #4. Przetnij dwa kable od windy z lewej, a kiedy ta spadnie, zejdź po skrzynkach w szybie na sam dół. Trafisz do biura rzeczy znalezionych - runa leży na szafce z lewej.


Obraz - Anton Sokołow w subtraktywnym świetle

To malowidło także jest w podziemiach, stoi na prawo od runy #5.


Runa #6

Po wejściu na oddział rekonwalescencyjny zniszcz gniazdo krwiogzów znajdujące się przed drzwiami. Runa jest pod nimi.


Kościany amulet #4

W skrzydle rekonwalescencyjnym - w centrum lokacji znajduje się pokój do którego przejdziesz przez otwartą komorę świetlną. W środku jest amulet.


Kościany amulet #5, Audiograf - Nowe rozkazy, Obraz - Oceniam ją od wewnątrz i od zewnątrz

Audiograf (#1), kościany amulet (#2) oraz obraz (#3)

Wszystkie trzy znajdźki znajdziesz w gabinecie dr Hypatii na dole oddziału rekonwalescencyjnego. Z lewej strony biurka znajdziesz audiograf (#1 na obrazku), na prawo od niego kościany amulet (#2 na obrazku powyżej), a na ścianie obraz (#3 na obrazku powyżej).


Spis treści: Dishonored 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz:

- Dishonored 2 - Misja 3: Droga pani doktor - mapa Instytutu, biuro dr Hypatii

- Dishonored 2 - Misja 3: Droga pani doktor - Hamilton, podziemia, Hypatia i Vasco

- Dishonored 2 - Misja 3: Droga pani doktor - Zmora Korony, działania specjalne


Audiograf - Słodka niewinna Hypatia

Znajdziesz go pod okiennicą z lewej strony pokoju, w którym leży Vasco.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze