Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DICE wysłuchało graczy. Battlefield 2042 niedługo z lepszą tablicą wyników

Wiadomo, jak będzie wyglądała.

Gracze kierują sporo zarzutów pod adresem Battlefield 2042, ale wśród najbardziej krytykowanych elementów jest tablica wyników. DICE jednak posłuchało fanów - niedługo do gry trafi nowa wersja tak zwanego scoreboardu.

Wielu użytkowników przekonuje, że rozwiązanie w obecnej formule dostarcza zbyt mało informacji. Grający mogą zobaczyć indywidualne statystyki postaci, najlepsze drużyny i ogólne rezultaty bieżącego meczu, ale nie mogą sprawdzić, jak radzą sobie na tle pozostałych uczestników zabawy.

Fani domagali się przywrócenia klasycznej - i bardziej rozbudowanej - tablicy. DICE wyszło naprzeciw prośbom i poinformowało, że ulepszona wersja elementu pojawi się w Battlefield 2042 w lutym, wraz z aktualizacją o numerze 3.3.

Nowa wersja tablicy wyników w Battlefield 2042

Na razie pokazano, jak wygląda wczesna wersja elementu. Udoskonalona tablica zawiera informacje o graczu, postępach w zdobywaniu osiągnięć, a także listę pozostałych użytkowników ze szczegółowymi statystykami.

Aktualna tablica wyników w Battlefield 2042

Deweloperzy zapewniają jednocześnie, że zamierzają regularnie dopracowywać i ulepszać rozwiązanie. „To nie jest dla nas jednorazowa sprawa” - przekonują przedstawiciele studia DICE.

Twórcy wiedzą też, że fani oczekują rozszerzenia opcji kojarzenia graczy (matchmakingu) w module All Out Warfare i czatu głosowego na wszystkich platformach, ale na razie nie przekazali żadnych wieści na temat obu elementów. Podkreślili jednak, że są to kwestie, które mają na uwadze.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze