Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo Immortal dostanie w tym miesiącu dużą aktualizację zawartości

Pojawią się również informacje o 27 sezonie Diablo 3.

Rod Fergusson - główny menadżer marki Diablo - poinformował na twitterze, że Diablo Immortal otrzyma w tym miesiącu dużą aktualizację zawartości. W tym tygodniu pojawią się również nowe informacje o 27 sezonie rozgrywek Diablo 3.

- Warto zaznaczyć, że w lipcu pojawią się dwie aktualizacje do Diablo Immortal. Pierwsza to aktualizacja przepustki bojowej, która poprawia też kilka mniejszych błędów, a druga przyniesie dużo nowej zawartości - napisał Fergusson. Pierwsza aktualizacja, o której wspomniał deweloper, jest już dostępna do pobrania.

Pod wiadomością pojawiło się również pytanie fana, czy Diablo 3 wciąż jest rozwijane, ponieważ sezon 26 trwa już od trzech miesięcy, a od maja nie było żadnych wieści o grze na forum Blizzarda. Opiekun marki Diablo odpowiedział internaucie, że „sezon 27 nadchodzi, a w tym tygodniu pojawi się więcej informacji”.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze