Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4: znamy długość kampanii oraz maksymalny poziom doświadczenia

Atrakcji nie zabraknie.

Reżyser Diablo 4 - Joe Shely - ujawnił szereg szczegółów na temat Diablo 4. Jak mówił podczas rozmowy z serwisem Gamespot, przejście głównej kampanii fabularnej powinno zająć około 35 godzin.

W tym czasie osiągniemy jednak - szacunkowo - tylko 45. poziom doświadczenia, a tych będzie maksymalnie 100, więc przed graczem zostanie sporo atrakcji, podziemi i wyzwań do ukończenia. Choćby w ramach nowego systemu Tree of Whispers, z losowymi misjami do ukończenia.

Jak na porządne Diablo przystało, nawet pod osiągnięciu setnego poziomu rozgrywka się nie zakończy, ponieważ w planach jest jeszcze 200 punktów Paragon do rozdysponowania (już od 50 poziomu doświadczenia). Te będziemy zdobywać jeszcze długo ponad maksymalny poziom.

Dopiero po tym wszystkim postać będzie kompletna - przyznał Shely. Oczywiście, „kompletna” w rozumieniu punktów umiejętności, ponieważ zdobywanie coraz lepszego ekwipunku to osobna kwestia.

Wzorem poprzednich odsłon, nie zabraknie oczywiście potęgowania poziomu trudności, od koszmaru, przez piekło, kończąc na znanych z Diablo 3 kolejnych „tierach” świata. Część z atrakcji - jak koszmarne podziemia - odblokujemy dopiero po dotarciu na setny poziom.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze