Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - święte przedmioty: czym są

Czym cechują się święte przedmioty.

Przedmioty typu Święte to jedna z klas wyposażenia w Diablo 4. Na tej stronie wyjaśniamy, jak je zdobyć i czym się charakteryzują.

Przedmioty Święte to w zasadzie podklasa, która pojawia się dopiero po przejściu na trzeci poziom trudności (Koszmar), czyli przynajmniej po ukończeniu kampanii. Nie można ich zaliczyć do całkowicie odrębnej klasy, bowiem „świętym” może być tak przedmiot rzadki jak i legendarny.

Wyróżniają się tym, że posiadają żółtą poświatę na miniaturce (1). Zazwyczaj przedmiot święty posiada nieznacznie lepsze statystyki niż „nie-święty” o podobnym poziomie i mocy. Kluczową cechą tych obiektów jest możliwość ulepszania ich o dodatkowy stopień (2) - tak więc w przypadku legendy dostępnych będzie pięć poziomów ulepszeń.

  • aby dokonać ulepszenia piątego poziomu, potrzebujesz Zapomnianych Dusz - materiału rzemieślniczego, który zdobędziesz tylko w czasie Piekielnego Przypływu
  • możesz stworzyć przedmiot święty, naznaczając obiekt rzadki lub legendarny świętym aspektem, ale nie możesz zamienić przedmiotu świętego w „nie-święty”
  • święty aspekt to taki, który wydobędziesz ze świętego przedmiotu legendarnego. W ekwipunku posiada żółtą miniaturkę zamiast białej
Niektórych przedmiotów świętych nie będziesz w stanie naznaczyć innym aspektem niż święty, lecz nie jest to częsty przypadek.

Następnie: Diablo 4 - Piekielny Przypływ, Udręczone skrzynie

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 - mistrzostwo, glify, tablice

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Diablo IV

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze