Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 pozwoli pominąć całą kampanię

Zapewne nie przy pierwszym podejściu.

Beta Diablo 4 ponownie wycieka do sieci. Tym razem otrzymaliśmy jedynie zestaw zrzutów z ekranu, choć te ujawniają interesującą opcję - możliwość pominięcia kampanii.

Wszelkie kopie opublikowanych obrazków są błyskawicznie usuwane z sieci, choć obecnie znaleźć je można choćby w serwisie Imgur. Oglądamy zaskakująco rozbudowany edytor postaci, jest też rzut oka na mapę czy też na drzewko umiejętności.

Uwagę zwraca jednak właśnie możliwość pominięcia kampanii, czyli opcji, o którą od lat dopraszają się choćby miłośnicy Path of Exile. Konieczność setnego przechodzenia wszystkich aktów i wykonywania dobrze znanych zadań wraz ze startem kolejnego sezonu bywa dość nudna.

Dlaczego nie wskoczyć od razu do kluczowej sekcji endgame? Wygląda na to, że Blizzard zdaje sobie sprawę, że takie rozwiązanie będzie całkiem wygodne. Zwłaszcza, że nadchodząca odsłona słynnej serii także podąży drogą sezonów, a więc postacie będziemy zapewne tworzyć stosunkowo często. Możliwe, że opcja dostępna będzie dopiero po pierwszym ukończeniu historii.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze