Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - jak mieć więcej mikstur leczenia

Zwiększ maksymalną ilość eliksirów zdrowia.

Twoja postać w Diablo 4 rozpoczyna grę z czterema eliksirami zdrowia. Może się okazać, że w trakcie walki z bossem to zdecydowanie za mało. Możesz uzyskać dodatkowy „ładunek”, gdy zdobędziesz blisko 500 punktów Sławy. Na tej stronie dowiesz się, jak zwiększyć ilość mikstur leczenia oraz jak zwiększyć ich moc.

Aktualna ilość punktów Sławy (1) widoczna jest po otarciu mapy. Otwórz panel nagród (W na klawiaturze, trójkąt / Y na kontrolerze), by sprawdzić dostępne nagrody (2) za Sławę. Kiedy zdobędziesz odpowiednią ilość punktów, z poziomu tego okna będziesz mógł odebrać nagrodę klikając w przycisk „Odbierz”.

Warto wiedzieć, że raz odebrana nagroda pozostaje na twoim koncie i wpływa na wszystkich twoich bohaterów. Tak więc nowostworzona postać od początku będzie posiadać pięć ładunków leczenia.

Pamiętaj również o ulepszaniu mikstur - możesz to robić co 10 poziomów postaci u każdego alchemika. Potrzebne będzie do tego kilka pospolitych ziół i złota - składniki i opłata zmienia się w zależności od poziomu ulepszenia.

Ulepszona mikstura przywraca więcej punktów zdrowia natychmiast po użyciu. Każda jednak regeneruje maksymalnie 35% całego wskaźnika. Im więcej masz maksymalnego poziomu życia, tym skuteczniejsza staje się mikstura. Gdy brakuje ci eliksirów, możesz je odnawiać u Uzdrowicieli w miastach, przy studniach zdrowia oraz zbierać mikstury losowo upuszczane przez wrogów, w tym także przez bossów, gdy poziom ich zdrowia przekracza kolejne wskaźniki.

Następnie: Diablo 4 - unik: jak robić podwójny i szybki odskok

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 - skrytka, schowek: jak używać

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze