Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 3 ukaże się na PlayStation 4 oraz PS3

AKTUALIZACJA: Pierwsze screeny z wersji konsolowej.

Aktualizacja: Producent opublikował trzy pierwsze screeny z konsolowej wersji Diablo 3.

Na poniższych obrazkach widzimy Nowe Tristram oraz dostosowane na potrzeby konsol ekrany ekwipunku i wyboru lokacji.

„Diablo 3 na konsole PS3 i PS4 bazuje na wersji PC i zaoferuje grę z wszystkimi dodatkami, takimi jak Monster Power, dodatkowe poziomy postaci, Infernal Machine i pojedynki player vs. player” - czytamy na blogu.

Oryginalna wiadomość: Podczas konferencji Sony, Blizzard oficjalnie potwierdził, że Diablo 3 ukaże się zarówno na PlayStation 4, jak i PS3.

Gra nie została zaprezentowana, ale Metzen przekonuje, że działa bardzo poprawnie na PlayStation 3 w biurach Blizzarda. Jedną z nowości ma być możliwość wspólnego grania do czterech graczy na podzielonym ekranie.

Twórcy obiecują, że konwersja została odpowiednio zoptymalizowana pod kątem gry na konsoli, łącznie ze sposobem prowadzenia bohatera. - Nigdy wcześniej gra w Diablo 3 nie była tak łatwa - podsumował Metzen.

Według informacji prasowej, wersja na PlayStation będzie zawierała ostatnie aktualizacje z edycji na PC, choć nie wspomina się w niej o Domu Aukcyjnym.

Oficjalnie działająca wersja Diablo 3 na PlayStation zadebiutuje podczas imprezy PAX East w Bostonie, która odbędzie się w dniach 22 - 24 marca.

W trakcie przemówienia Chris Metzen z Blizzarda nie poinformował, że jest to tytuł dedykowany konsolom Sony, więc niewykluczone, że gra pojawi się także na Xboksie.

O autorze

Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze