Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 3: Reaper of Souls - testy „dla znajomych i rodzin pracowników” rozpoczęte

Zamknięta beta ruszy przed końcem roku. W sieci pojawiły się już pierwsze filmy z rozgrywki.

Rozpoczęły się testy dodatku do Diablo 3 zatytułowanego Reaper of Souls. Jak zwykle w przypadku gier Blizzarda, do pierwszej fazy bety dostęp zyskali pracownicy firmy oraz ich rodziny i najbliżsi znajomi. Tym razem jednak, twórcy postanowili też wysłać zaproszenia do około 3000 tysięcy przedstawicieli mediów i stron fanowskich.

Wersja testowa dostępna jest tylko na PC i komputerach Mac.

Jeszcze przed końcem roku rozpocznie się tradycyjna zamknięta beta, do której można już zapisywać się zaznaczając odpowiednią opcję na swoim profilu Battle.net.

Testerzy nie są ograniczani żadnymi zakazami, mogą otwarcie dzielić się wrażeniami i materiałami z rozgrywki. Dlatego też w sieci pojawiły się już pierwsze filmy prezentujące grę w akcji. Poniżej znajdziecie fragment ukazujący początek przygody nowej klasy, która zostanie udostępniona w dodatku - Krzyżowca.

Z oficjalnej strony produkcji dowiadujemy się również, że beta „zawiera cały dodatek z wyjątkiem ostatecznej walki z końcowym bossem”, oferuje więc znacznie więcej zawartości, niż swego czasu testy Diablo 3.

Nie znamy jeszcze daty premiery Diablo 3: Reaper of Souls. Wiemy jednak, że rozszerzenie wymaga posiadania podstawowej wersji Diablo 3.

Komentarze