Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 3: Reaper of Souls także na PS4

Ze wsparciem dla DualShock 4.

Tegoroczny BlizzCon zbliża się wielkimi krokami. Blizzard ogłosił, że na imprezie w Kalifornii zadebiutuje pierwszy dodatek do Diablo 3 - Reaper of Souls, także w wersji na konsolę PlayStation 4.

„Uczestniczy imprezy jako pierwsi na świecie rzucą wyzwanie Śmierci z pomocą DualShock 4, uzbrojeni w całkiem nowe funkcje społecznościowe i panel dotykowy, pomocne w koncentracji na najważniejszym celu: zabijaniu potworów” - napisano na oficjalnym blogu PlayStation.

Blizzard już wcześniej potwierdził, że podstawowa wersja Diablo 3 zadebiutuje na nowej konsoli Sony. Na razie producent milczy w kwestii sprzętu Microsoftu, ale warto zauważyć, że również w przypadku zapowiedzi „podstawki” to właśnie edycje PlayStation zostały obwieszczone dużo wcześniej.

Fabuła Reaper of Souls opowiada o Malthaelu - aniele śmierci, który opanował kamień dusz więżący samego Diablo. Blizzard zapowiada „mroczniejszą” atmosferę, nowe potwory i klasę postaci - Crusadera. Nie ogłoszono jeszcze daty premiery.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły