Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 3 otrzymało nową aktualizację

Kolejne przedmioty legendarne, gobliny i zmiany w Głębokich Szczelinach.

Zgodnie z zapowiedziami z listopada, Diablo 3 zostało zaktualizowane na PC i Macach do wersji 2.1.2, z czym wiąże się wprowadzenie wielu pomniejszych innowacji.

Przedmioty legendarne

Twórcy zamienili między innymi nazwę współczynnika „Leczenie” na „Regeneracja”, zwiększając również bonus do zdrowia otrzymywany za witalność, a także wytrzymałość naszych zwierzaków i towarzyszy.

Wzrosła częstotliwość występowania najrzadszych przedmiotów legendarnych w grze, a wielkość stosu materiałów rzemieślniczych podniesiono z 1000 do 5000.

Aktualizacja wprowadza także prastare przedmioty, czyli potężniejsze wersje „zwykłych” legendarnych elementów ekwipunku. Jest też siejąca zamęt w szeregach przeciwnika Bezdenna Mikstura Strachu. Przeprojektowano premie za zestawy przedmiotów dla wybranych klas.

Zwiększono ilość złota oraz doświadczenia za ukończenie Głębokiej Szczeliny. Wyrównano moc wszystkich Obelisków, tak by „kapliczka” z elektrycznością nie była już najpotężniejsza. Nie została jednak osłabiona, lecz pozostałe Obeliski doczekały się wzmocnienia.

Usunięto dwie cechy potworów - „dodatkowe zdrowie” oraz „wampiryzm” oraz zmodyfikowano właściwości niektórych przeciwników. Są też trzy nowe rodzaje goblinów: Zbieracz Klejnotów, Obrzydliwy Kolekcjoner i Wędzijucha.

Pełną listę zmian i innowacji znaleźć można na oficjalnej stronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze