Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Devil May Cry 5 - budki telefoniczne, telefony

Zobacz do czego służą telefony. Furgonetka Nico.

W trakcie rozgrywki, w ściśle określonych miejscach, będziesz mógł natknąć się na budki telefoniczne (1), które mogą przybierać różne formy. Czasami jest to klasyczna, czerwona budka, innym razem telefon zawieszony na ścianie.

Jeśli skorzystasz z telefonu i zadzwonisz, to skontaktujesz się z Nico. Jest to dziewczyna posiadająca w swojej furgonetce (2) warsztat, gdzie możesz ulepszać bohatera oraz kupować nowe przedmioty.

Jest to dokładnie to samo miejsce, do którego uzyskujesz dostęp przed rozpoczęciem misji. To właśnie tutaj możesz przeznaczyć czerwone kule na rozwój bohatera.

Telefony znajdują się zazwyczaj w miejscach przed ważnymi walkami. W budowie etapów można dopatrzyć się pewnej prawidłowości. To znaczy najpierw przedzieramy się przez kolejne lokacje z mniejszymi przeciwnikami, aż w końcu doceiramy do miejsca, gdzie ścieramy się z finalnym bossem.

Budki telefoniczne pozwalające wezwać furgonetkę Nico pojawiają się zazwyczaj właśnie w miejscach przed finałowymi walkami. Jest to zazwyczaj ostatni moment, który umożliwia przygotowanie się do starcia z bossem.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze