Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Devil May Cry 4: Special Edition - premiera 23 czerwca

Jest nowy trailer.

Capcom ogłosił, że Devil May Cry 4: Special Edition trafi 23 czerwca na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Cenę w Europie ustalono na 25 euro (ok. 102 zł).

Fajny tornister

Posiadacze zamówień przedpremierowych mogą liczyć na bonusy w postaci dodatkowych kostiumów dla Trish i Lady. Jest też specjalny motyw dla PS4.

Wersja konsolowa zadziała w rozdzielczości 1080p, przy 60 klatkach na sekundę. Jedną z wprowadzanych innowacji jest też znany z PC poziom trudności Legendary Dark Knight Mode, w którym spotkamy dużo więcej przeciwników.

Gracze będą mogli wcielić się nie tylko w Nero i Dantego, lecz także w Vergila oraz wspomniane Trish i Lady. Szczególnie interesująca wydaje się ostatnia wojowniczka, gdyż skupi się na korzystaniu z broni palnej.

Vergil - ulubieniec miłośników cyklu - skorzysta z nowej mechaniki Koncentracji, która uzupełni jego charakterystyczny styl walki „iaijutsu”. Ataki bohatera będą tym silniejsze, im mniej błędów popełni. Umiejętność Grim Trick pozwoli Vergilowi teleportować się na krótki dystans korzystając ze specjalnych iluzji - prawie jak Ciri.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Devil May Cry 4: Special Edition

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze