Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deux Ex: Rozłam Ludzkości ze wsparciem dla PS4 Pro i HDR

Nieco przedwcześnie.

Twórcy Deux Ex: Rozłam Ludzkości nie czekają na premierę nowej konsoli Sony i opublikowali już łatkę, która wprowadza do gry wsparcie dla szerszych możliwości PS4 Pro.

Aktualizacja dodaje również obsługę formatu HDR, co zadziała także na standardowym PlayStation 4 oraz na Xbox One S - to pierwsza produkcja, w której zobaczymy bogatsze kolory na PS4. O ile posiadamy odpowiedni telewizor.

Tryb Breach

„Deux Ex: Rozłam Ludzkości będzie wspierać rozdzielczość 4K oraz graficzne poprawki na PS4 Pro” - zapewnili deweloperzy na Twitterze. Mowa najpewniej o skalowaniu, nie o natywnym ultra HD.

Aktualizacja wprowadza także nowe treści i opcje do pobocznego trybu rozgrywki Breach. Jest mapa Overworld, Santeau Corporation i skórki dla broni Ripper.

Do tego szereg naprawionych błędów we wszystkich wersjach sprzętowych, w tym także na PC. Na konsolach mowa o awariach i zacinaniu, podczas gdy na komputerach osobistych lepsza ma być na przykład wydajność pod DirectX 12.

PS4 Pro debiutuje 10 listopada, z ceną ustaloną w Europie na 399 euro. W teorii, 2,3x więcej flopów i dodatkowe 512 MB pamięci powinno umożliwić uczynienie gier ładniejszymi.

Zobacz: PS4 Pro - specyfikacja, wygląd i najważniejsze informacje

Po wydarzeniach z poprzedniej części, główny bohater Rozłamu Ludzkości - Adam Jensen - przyłącza się do specjalnej jednostki Interpolu i rusza tropem siatki organizującej ataki bombowe w Pradze. Celem terrorystów jest jeszcze większe ograniczenie praw ludzi z ulepszeniami.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze