Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Wszystkie zakończenia

Skutki podejmowanych decyzji i najlepsze zakończenie.

W trakcie przechodzenia poszczególnych misji Jensen staje czasami przed wyborami, które mogą zaważyć na zakończeniu. Poniżej znajdują się opisy kluczowych momentów, od których zależy epilog gry. Pamiętaj, że znajdziesz tu dużo opisów związanych z grą, więc czytasz je na własną odpowiedzialność.

Decyzje wpływające na zakończenia - uwaga na Spoilery!

  • Przeżycie lub śmierć Millera - pod koniec misji Zabezpieczenie centrum konferencyjnego dotrzesz do zatrutego Millera. Jeśli zdecydowałeś się wykonać zadanie Skok i pod jego koniec podniosłeś antidotum (Enzym neutralizujący Orchideę), to po zakończeniu rozmowy z Millerem pomów z nim jeszcze raz przekazując mu odtrutkę. Jeśli jej nie posiadasz lub mu jej nie przekażesz, to twój przełożony umrze.
  • Przeżycie lub śmierć delegatów - warunek związany z misją Chroniąc przyszłość. Jeśli uda ci się szybko wyeliminować Marczenkę w zadaniu Powstrzymując Marczenkę i w ciągu 10 minut dotrzesz do Browna i jego gości, to Adam zdoła ich ostrzec przed wypiciem szampana. Jeśli nieco się spóźnisz, to dowiesz się, że delegaci wypili już zatruty napój. Jeżeli w misji Skok zdobyłeś Enzym neutralizujący Orchideę, to będziesz mógł ich uratować. Jeśli nie, goście umrą - stanie się tak również, jeśli nie wyrobisz się w niewidocznym limicie czasowym. Wtedy już po wejściu do pokoju spotkasz zwłoki.
  • Uratowanie wieżowca przed wybuchem - tutaj, podobnie, jak z delegatami, kluczowy jest czas. Jeśli nie będziesz zbyt szybki, to Marczenko zwyczajnie w świecie naciśnie detonator i zburzy okoliczny wieżowiec. Możesz tego uniknąć, jeśli zdążysz się z nim rozprawić poniżej 10 minut lub jeżeli w misji Twarzą w twarz z matką bomb udało ci się przekonać Allison do swoich racji, dzięki czemu kobieta podaruje ci przedmiot umożliwiający zatrzymanie detonacji (decyzję o jego zastosowaniu podejmujesz przed walką).

Najlepsze zakończenie

Jeżeli chcesz doprowadzić do najlepszego zakończenia, to uratuj Millera i delegatów oraz powstrzymaj Marczenkę przed wysadzeniem w powietrze wieżowca. Wszystkie szczegóły dotyczące poszczególnych kroków zostały opisane powyżej.


Powrót do spisu treści: Deus Ex: Mankind Divided, Rozłam Ludzkości - Poradnik, Solucja


Po zakończeniu kampanii fabularnej otrzymujesz dostęp do Nowej gry+ oraz wyższego poziomu trudności. Ponadto warto nie przerywać napisów końcowych, ponieważ w ich trakcie czeka na ciebie jeszcze jeden film.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze