Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Misja poboczna SM08: Poprawka

Zadanie dodatkowe, w którym Koller naprawia finalnie ulepszenia Adama.

To krótkie zadanie pojawi się w dzienniku automatycznie po zakończeniu misji Twarzą w twarz z matką bomb lub Skok. Kiedy przejdziesz jedną albo drugą, to odezwie się do ciebie Koller, który poinformuje, że może lepiej skalibrować systemy Adama.

Skieruj się w stronę kryjówki Kollera. Najszybciej dotrzesz do niej przez właz w ziemi nieco na północ od wejścia do budynku. Skorzystaj z niego lub z innej drogi, na przykład prowadzącej przez bibliotekę, aby zejść do kryjówki wynalazcy. Kiedy do niej dotrzesz rozpocznij rozmowę z Kollerem.

Po dotarciu do kryjówki pomów z Vaclavem

Wynalazca rozpocznie od wspomnienia śmierci Tuckera. Następnie będziesz mógł porozmawiać z nim o sytuacji politycznej oraz eksperymencie, który według zapewnień Kollera, tym razem nie sprawi żadnych problemów. Kiedy będziesz gotowy powiedz o tym rozmówcy, a po chwili Adam wyląduje na fotelu operacyjnym.


Powrót do spisu treści: Deus Ex: Mankind Divided, Rozłam Ludzkości - Poradnik, Solucja

Następnie: Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Misja poboczna SM09: Wszystko zostanie w rodzinie


Po zakończeniu operacji Adam poczuje się lżejszy. Okaże się również, że eksperymentalne ulepszenia nie będą również tak mocno obciążać systemu, przez co główny bohater będzie mógł korzystać z większej ich liczby bez obawy o stan systemu. W tym momencie misja się zakończy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze