Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Misja poboczna SM03: Tajemnicze ulepszenia

Zadanie dodatkowe, w którym wraz z Sarifem próbujemy dotrzeć do Orłowa.

Zadanie aktywuje się automatycznie po zakończeniu spotkania z Kellerem w ramach misji głównej Powrót do formy. Wróć do domu Adama i podejdź do pilota leżącego na stoliku przed telewizorem, po czym wybierz opcję Zadzwoń do Sarifa.

Po chwili skontaktujesz się z nim i rozpocznie się rozmowa. Sarif powie ci o prototypowych implantach Tytan, nad którymi pracował niejaki Wadim Orłow. Możesz wypytać rozmówcę o więcej szczegółów związanych z wynalazcą i schematami. Następnie Sarif zapewni cię, że da ci znać, gdy tylko dowie się czegoś o miejscu pobytu Orłowa. W tym momencie możesz zająć się innymi zadaniami i czekać na kontakt.


Odnalezienie Orłowa

Sarif skontaktuje się z tobą ponownie po powrocie do Pragi po wykonaniu misji fabularnej Cel: Rucker. Powie ci, że Orłow przebywa w Pradze, a twoim kolejnym celem będzie udanie się do jego mieszkania na północy Pragi.

Do mieszkania Orłowa (#2) możesz dostać się wskakując na górę po koszach i gzymsie (#1)

Do domu możesz dostać się wskakując na kosze (#1 na obrazku powyżej), potem przeskakując na gzyms z lewej, a w końcu na balkon (#2 na obrazku powyżej) - w tym przypadku wymagane jest ulepszenie Cybernetyczna proteza nogi.


Powrót do spisu treści: Deus Ex: Mankind Divided, Rozłam Ludzkości - Poradnik, Solucja

Następnie: Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Misja poboczna SM04: Kalibrator


W szybie z prawej (#3 na obrazku powyżej), możesz natomiast zniszczyć kratę (wymagane ulepszenie Przebicie przez ścianę) i wejść przez drzwi do sklepu stanowiącego przykrywkę dla TF29. Zanim wejdziesz do środka warto włamać się do dwóch garaży na podwórku - kod do lewego 6354 (w środku jest terminal z kodem 0411), w prawym jest terminal na 2 poziomie zabezpieczeń.

Przeszukaj zwłoki (#1), przy których znajdziesz kartę - w sejfie (#2) jest natomiast raport medyczny Adama

Po dostaniu się do środka okaże się, że Orłow (#1 na obrazku powyżej) nie żyje. Przeszukaj jego ciało podnosząc kartę do skrytki Tai Yong Medical. Następnie możesz włamać się do dwóch komputerów oraz sejfu (5 poziom zabezpieczeń), w którym znajdziesz nieco pieniędzy i Poufny wywiad lekarski Adama Jensena (przedmiot fabularny).

Po przeszukaniu mieszkania i zabraniu karty opuść apartament i czekaj na kolejne wezwanie Sarifa.

David odezwie się do ciebie w trakcie wykonywania misji 14: Polowanie na ostatnie wskazówki, po tym, jak wejdziesz do bazy TF29, aby spotkać się z Millerem. Sarif powie ci, że posiada pewne informacje, ale nie może ci ich przekazać przez infołączy i poprosi, abyś skontaktował się z nim z domu Adama. Wróć do apartamentu i przy pomocy pilota na stole zadzwoń do Sarifa, z którym odbądź ostatnią rozmowę.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze