Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Misja 6: Sprawy do załatwienia

Zadanie główne, w którym odwiedzamy panią psycholog oraz Alex, przed wylotem do Golem.

Misja pojawi się w dzienniku automatycznie pod koniec wykonywania poprzedniego zadania głównego, czyli Kwestia jurysdykcji, a konkretnie po zdobyciu dowodów na dworcu i po dotarciu w pobliże bazy TF29.

Otrzymasz komunikat od Millera, który powie ci, że masz udać się do Golem, gdzie wysyłane są osoby z implantami, tak zwani druciarze. Jednak zanim to uczynisz musisz odwiedzić psychologa - dr Auzenne, a kiedy wejdziesz do bazy otrzymasz również prośbę o spotkanie z Alex Vegą, która ma dla ciebie nowe informacje.

Panią psycholog znajdziesz w jej gabinecie na parterze bazy TF29

Kolejność, w jakiej odwiedzisz osoby nie ma większego znaczenia. Doktor Auzenne przebywa w swoim gabinecie na parterze bazy TF29 (obrazek powyżej). Wejdź do środka i rozpocznij rozmowę z kobietą.

W jej trakcie będziesz mógł kilkakrotnie zabrać głos i odpowiedzieć na wypowiedzi Auzenne. Chociaż możliwości jest sporo, to nie mają one większego znaczenia. Finalnie psycholog i tak udzieli ci zezwolenia na pracę w terenie.

Alex przebywa w klinice LIMB

Drugą osobą, z którą masz się spotkać jest Alex Vega, czekająca w klinice LIMB (obrazek powyżej) na wschód od bazy TF 29. Kiedy podejdziesz do drzwi okaże się, że są zablokowane przez terminal na 5 poziomie zabezpieczeń. Możesz się do nich wkraść lub skorzystać z kodu 4464. Przejdź przez drzwi i zejdź do piwnicy, gdzie porozmawiaj z dziewczyną.

Po zakończeniu obydwu rozmów udaj się na lotnisko (przejście przez budynek Workhop Matej) na północy Pragi, gdzie masz spotkać się z Millerem przed odlotem do Golem. Aby przejść przez warsztat musisz złamać terminal na 5 poziomie zabezpieczeń lub użyć kodu 4465. Przejdź przez metalowe drzwi z lewej i podejdź do Millera.


Powrót do spisu treści: Deus Ex: Mankind Divided, Rozłam Ludzkości - Poradnik, Solucja

Następnie: Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Misja 7: Cel Rucker cz. 1


Rozpocznij z nim rozmowę. Dowiesz się, że masz udać się do Golem, aby pojmać szefa organizacji ATC Ruckera przebywającego w kompleksie Utulek. Po chwili pojawi się pilot Elias Chikane. Po zakończeniu dialogu spyta cię czy jesteś gotowy do drogi. Jeśli tak, to powiedz mu o tym. W przeciwnym razie powiedz, że musisz coś załatwić, a gdy już będziesz gotów, to wróć do pilota.

Uwaga - po przelocie do Golem nie będziesz miał dostępu do Pragi, a co za tym idzie chwilowo stracisz dostęp do miasta oraz możliwości wykonywania zadań dodatkowych. Po powrocie z kolejnej misji (Cel: Rucker) będziesz mógł jednak nadal swobodnie je wypełniać.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze