Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deus Ex: Mankind Divided, Rozłam Ludzkości - Sekrety: Trój-kody

Zobacz, w jakich miejscach znaleźć 35 trójkątów z danymi.

Są to specjalne sekrety, których autorzy umieścili w grze 35. Łatwo odróżnić je od innych przedmiotów, ponieważ posiadają charakterystyczny, trójkątny kształt. Często są jednak dość dobrze poukrywane, a ich odnalezienie wiąże się z potrzebą dokładnego eksplorowania różnych zakamarków np. poprzez odsuwanie ciężkich obiektów.

Warto dodać, że każdy tego rodzaju sekret nie tylko zawiera interesujące informacje, ale jest jednocześnie kodem QR, który można zeskanować korzystając z aparatu w smartphonie (wymagany system Android lub iOS) oraz aplikacji Deus Ex Universe. W ten sposób możesz odblokować dodatkową zawartość np. grafiki koncepcyjne.

Poniżej znajdują się miejsca, w których znajdziesz Trój-kody:

#1 - po zeskoczeniu z pierwszego podwyższenia w grze odwróć się i przejdź przez szyb na dole. Sekret jest przy zwłokach.

#2 - w miejscu ze śmigłowcem - na prawo od maszyny znajduje się spory kontener. Trój-kod znajdziesz w środku.

#3 - w sypialni mieszkania Jensena przestaw luźne klepki w podłodze.

#4 - w kuchni w mieszkaniu Jensena, przestaw lodówkę.

#5 - w północno-wschodniej części (na południu Pragi) znajduje się posterunek policyjny z przekupnymi policjantami. Znajdziesz nad nim mieszkanie z dwoma ciałami - sekret jest w narożniku na prawo od kolumn i obrazu.

#6 - w misji pobocznej Złoty bilet znajdziesz sekret w pokoju z Mileną, musisz w tym celu przestawić lodówkę.

#7 - w kryjówce Kollera na południowym wschodzie Pragi (Wehikuł Czasu) - sekret znajduje się na 1 poziomie w małym pomieszczeniu na prawo od windy. Aby się tam dostać musisz przesunąć mały obraz, który odkryje tajne przejście.

#8 - na stacji Pilgrim (pónocny-wschód Pragi) w pokoju ochrony zlokalizuj pudło, w którym znajdziesz znajdźkę.

#9 - na stacji Palisade (północno-zachodnia część Pragi) - na końcu peronu znajdują się drzwi - włam się do terminala lub przejdź przez nie wentylacją, a trafisz do pomieszczenia z kodem.

#10 - na południu Dzielnicy Czerwonych Latarni (północny-wschód Pragi) znajduje się mała alejka. Przed wejściem do niej zlokalizuj mieszkanie na trzecim piętrze, gdzie znajdziesz trój-kod.

#11 - w informacji turystycznej w centrum Pragi (południe północnej dzielnicy) - wejdź do podziemia i skieruj się do lokacji na północy. Sekret znajdziesz w pudle.

#12 - na 1 poziomie bazy TF29 znajduje się izba chorych. Znajdziesz w niej zamknięte drzwi, przez które możesz przejść przez dziurę w dachu w sąsiednim pomieszczeniu. Sekret jest w sejfie (kod 4822).

#13 - w głównym holu (2 poziom) dworca Ruzicka - sekret jest na podwyższeniu przy ścianie przylegającej do kawiarni.

#14 - w biurze Otara (misja poboczna Kalibrator) za biurkiem z komputerem znajduje się szyb wentylacyjny przy podłodze. To właśnie w nim znajdziesz trój-kod.

#15 - w banku Palisade na 3 piętrze znajduje się skarbiec, do którego możesz się dostać po zdobyciu karty dostępu w bloku mieszkalnym Libuse (misja Tropienie prawdziwych terrorystów).

#16 - w banku Palisade w tajnym pomieszczeniu przylegającym do gabinetu dyrektora (misja poboczna Samizdat) na ścianie z prawej znajduje się obraz. Przesuń go, a odkryjesz sejf m.in. z trój-kodem.

#17 - w bloku Libuse (misja Tropienie prawdziwych terrorystów) w apartamencie nr 96 znajduje się tajne pomieszczenie, do którego możesz dostać się przez wentylację lub przestawiając mechanizm w zegarze.

#18 - w misji Kto pociąga za sznurki trafisz do mieszkania z workiem treningowym. Uderz w niego, a odkryjesz tajną lokację z sekretem.

#19 - w misji Kto pociąga za sznurki przeniesiesz się do wirtualnej rzeczywistości. Po przejściu do drugiej lokacji (z dużą liczbą laserów pośrodku) udaj się w prawo, zejdź po schodach na dół i znów zejdź niżej.

#20 - kryjówka nad kliniką Limb, do której musisz doskoczyć korzystając z ulepszonego skoku. Do środka wejdziesz przez wentylację z zewnątrz budynku.

#21 - w mieszkaniu na półpiętrze na poziomie 5 w Golem (misja Cel: Rucker).

#22 - w sejfie w gabinecie Ruckera, do którego dotrzesz w trakcie misji Cel: Rucker.

#23 - w warsztacie Chikane'a (przed lądowiskiem) na północy Pragi. Sekret znajdziesz w tajnym pomieszczeniu w piwnicy, który odkryjesz wciskając przycisk za obrazem przy łóżku.

#24 - tylko, jeśli wybierzesz misję Twarzą w twarz z matką bomb. Z lewej strony głównego korytarza jest skrzynia - odsuń ją, aby dostać odkryć przejście do małego pomieszczenia (2 poziom zabezpieczeń), gdzie znajdziesz trój-kod.

#25 - tylko, jeśli wybierzesz misję Twarzą w twarz z matką bomb. Na 4 poziomie w pokoju 96 znajduje się wyżej położona lokacja, gdzie znajdziesz pudło, a pod nim sekret.

#26 - w ośrodku GARM (misja GARM) w małym pomieszczeniu 1 hangaru na północy (3 poziom wysokości). Do pomieszczenia możesz się dostać włamując się do terminala na 4 poziomie zabezpieczeń.

#27 - w ośrodku GARM (misja GARM) - na półce obok rury w przejściu między hangarem 1 i 2.

#28 - w ośrodku GARM (misja GARM) - na lewo od wejścia do 2 hangaru znajduje się biały namiot. W jego centrum, pod robotem, znajdziesz sekret.

#29 - w teatrze w misji Polowanie na ostatnie wskazówki - musisz dostać się na podwieszoną do sufitu, metalową ramę nad sceną (możesz tego dokonać wskakując na górę ze skrzyni na 4 poziomie z prawej strony lub korzystając z przejścia przy szybie wentylacyjnym za sceną, w pomieszczeniu z robotem). Trój-kod leży w jednym z narożników metalowej ramy.

#30 - w teatrze w misji Polowanie na ostatnie wskazówki, a konkretnie w sejfie w gabinecie Radicha.

#31 - w kompleksie Apex (misja Zabezpieczenie centrum konferencyjnego), a konkretnie w biurze Slatera na 3 poziomie. Pod sufitem znajduje się kratka, na którą wskocz - to właśnie na niej znajdziesz trój-kod.

#32 - w kompleksie Apex (misja Zabezpieczenie centrum konferencyjnego) po przejściu przez drzwi otwierane kartą, którą musiałeś znaleźć przy jednym ze strażników, udaj się do pokoju z prawej. To właśnie w nim znajdziesz sekret.

#33 - podczas lub po walce z Marczenką (misja Powstrzymując Marczenkę) - zlokalizuj na piętrze schowek, w którym znajdziesz sekret.


Powrót do spisu treści: Deus Ex: Mankind Divided, Rozłam Ludzkości - Poradnik, Solucja


#34 - na 5 poziomie kompleksu Apex w pomieszczeniu biurowym.

#35 - w pokoju delegatów w misji Chroniąc przyszłość - musisz najpierw wypełnić to zadanie, zanim przystąpisz do walki z Marczenką. W innym przypadku po dotarciu do delegatów gra zakończy się, a ty nie będziesz mógł zebrać sekretów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze