Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny z płatną opcją szybkiego awansu na 25. poziom

Za ok. 125 zł.

„Drobna” opłata na poziomie około 125 złotych pozwoli błyskawicznie awansować jedną postać w Destiny na 25. poziom doświadczenia. Płatne transakcje cyfrowe dostępne są osobno dla każdej klasy.

Troszkę drogo

Wydane we wrześniu rozszerzenie The Taken King oferowało jeden awans tego typu w ramach zakupu. Teraz mamy do czynienia z podobną ofertą, ale dostajemy też przyśpieszenie postępów w podklasie oraz możliwość szybkiego usprawnienia broni.

Opcje tego typu nie są niczym nowym w grach sieciowych i dostępne są już od dłuższego czasu na przykład w World of Warcraft. Jednak cena na poziomie ok. 125 zł wydaje się być dość wygórowana.

Warto dodać, że w The Taken King usprawniono warstwę fabularną produkcji, więc awansowanie nie jest większym kłopotem i odpowiednie zasoby doświadczenia można zdobyć choćby w misjach głównych.

Tymczasem 25. poziom do nadal całkiem daleko do maksymalnego limitu, ustalonego obecnie na 40. poziomów, nie wspominając o drugorzędnym awansowaniu z pomocą zasobów Light.

Dostajemy więc szybką pomoc, która powinna być chyba nieco tańsza. Bazowe Destiny: The Taken King z dodatkami DLC kosztowało wczoraj w USA w promocji 30 dolarów - mniej więcej tyle, co ta transakcja cyfrowa.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze