Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 - Ziemia, Przygoda: Wezwanie do domu

Pomagamy Hawthorne, wzmacniając sygnał.

Jest to jedna z pierwszych dostępnych aktywności pobocznych, którą odblokowujemy w niedługi czas po dostaniu się do Europejskiej Martwej Strefy. Rekomendowana moc dla tego zadania to 20, dlatego powinieneś poradzić sobie z założeniami właściwie od początku rozgrywki. Udajemy się więc do miejsca, gdzie będziemy mogli aktywować misję.


Dostępne od:

  • poziom: b. d.
  • moc: 20

Zobacz też: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

Gdzie zacząć:

Trostland, Europejska Martwa Strefa.

Nagroda: Punkt ulepszeń


Przygodę aktywujemy przy kamienicy nieopodal kościoła. Naszym zadaniem jest umieszczenie wzmacniaczy sygnału. Po umieszczeniu pierwszego, tuż przy kościele, będziesz musiał odeprzeć cztery fale ataków ze strony Gorliwych wandali. Wśród nich znajdziesz również nieco mocniejszego przeciwnika, na którym powinieneś skupić szczególną uwagę.

Opór będzie dość silny.

W pewnym momencie, chociaż na arenie pojawiać się będą wciąż nowi przeciwnicy, zostaniesz poinstruowany, aby zmierzać dalej. Możesz kontynuować walkę, ale cały czas staraj się zmierzać w stronę znacznika misji. Podążając alejką w dół i omijając kolejne, zniszczone budynki, będziesz miał przez chwilę spokój.

Dotrzesz do porzuconych pojazdów, pośród których musisz ustawić kolejny wzmacniacz sygnału. Cały proces zakończy się identycznie, jak w pierwszym przypadku. Musisz odeprzeć ataki wrogów, ale przy okazji zniszczyć również ich trzy zakłócacze, które stoją na przeszkodzie przed spełnieniem celu misji.

Tak wyglądają zakłócacze. Wszystkie będą oznaczone znacznikami misji.

Zakłócacze znajdują się w okolicznych budynkach, przy których panoszą się wrogowie w większych ilościach. W największym, bardzo zniszczonym budynku, znajdują się dwa urządzenia, z czego jedno na wyższym piętrze. W tym momencie odezwie się Hawthorne, która poprosi cię o udanie się we wskazane miejsce.

Ruszamy więc w kierunku wody, a konkretniej na zniszczony most. Nie powinieneś napotkać tam zbyt dużego oporu. Możliwe jest, że nie znajduje się tam żaden nieprzyjaciel. Przechodzimy więc dalej, a następnie tunelem, a następnie przez kolejny, aż docieramy do nowej dzielnicy - Obozu Podróżniczki.

Obszar będzie broniony niezbyt silnie, ale tylko w pierwszej fazie walki.

Miejsce kontrolowane jest jednak przez Upadłych. Musisz więc oczyścić cały teren - wykorzystaj w walce czerwone beczki. Strzał do jednej z nich spowoduje śmiertelnie niebezpieczną reakcję łańcuchową, zachowaj zatem bezpieczną odległość. Po oczyszczeniu całej lokacji udaj się we wskazane miejsce, aby ustawić jeszcze jeden wzmacniacz sygnału.Ponownie będziesz musiał odpierać ataki przeciwników, tym razem znacznie mocniejsze. Obserwuj aktualny status misji, aby zauważyć jak dużo czeka cię jeszcze walki. Wraz z pokonaniem ostatnich nieprzyjaciół, misja dobiegnie końca.

Komentarze