Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 - Ziemia, misja: Przywłaszczenie

Pożyczamy statek Legionu.

Kolejna misja w Europejskiej Martwej Strefie - ostatnia w tym regionie. Tym razem bowiem twoje zadanie polega na porwaniu statku Czerwonego Legionu, który zabierze cię na Wszechmocnego - broń zagrażającą Słońcu.

By obyło się bez frustrujących momentów, radzimy podnieść poziom mocy co najmniej do 180 - choć wskaźnik przy ikonie misji sugeruje nieco mniejszy poziom.


Dostępne od:

  • poziom: b.d.
  • moc: 170

Zobacz też: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

Gdzie zacząć:


Biegnij korytarzem w stronę celu. Po chwili dotrzesz do Przyczółku Legionu i tutaj spotkasz pierwszych wrogów - nie tylko Legionistów, ale i Upadłych. Możesz skorzystać z tego, że ze sobą walczą i na początku nie zwracają na ciebie uwagi. Strzelaj do przeciwników z korytarza i wycofuj się co chwilę, by nadal pozostawali zajęci sobą.

Potem wejdź już dalej i pokonaj pozostałych. Możesz od razu pobiec na górę przejściem przy lewej ścianie. Eliminując Spopielaczy pamiętaj o celowaniu w butle z gazem na ich plecach - wybuchy zadają obrażenia obszarowe dookoła celu.

Idąc dalej przejdziesz przy wielkim oknie, a dalej za rogiem zobaczysz dwa działka strażnicze - zniszcz je szybko, a nie zdążą nawet się obrócić. Za drzwiami czekają kolejni wrogowie - wykorzystaj żółte pojemniki z gazem przy ścianie, by pokonać większą grupę Upadłych. Na razie zachowaj granat, bo przyda się, gdy podejdziesz nieco dalej, a z wejścia po lewej wybiegnie jeszcze liczniejsza grupa.

Dalej, za rogiem po prawej stronie, czekają kolejni Upadli oraz Serwitor - skorzystaj szybko z wybuchającej beczki. Po pokonaniu wrogów drzwi na wprost się aktywują i wyjdą zza nich żołnierze Czerwonego Legionu, więc wycofaj się, żeby nie doskoczyli do ciebie zbyt szybko. Będzie tu kilku Spopielaczy, więc dobrze ich wykorzystaj. W kolejnym pomieszczeniu szybko pozbądź się działek, a następnie zajmij się Psionami ze snajperkami.

Na końcu pomieszczenia są kolejne działka, a także snajperzy. Wystarczy, że będziesz poruszał się na boki, a nic ci nie grozi. Wieżyczki mają wolny czas reakcji, więc bez problemu unikniesz ich ognia. Uważaj jeszcze na atak bestii wojennych. Wskocz na wyższe przeszkody, by ich uniknąć. Później idź na zewnątrz - musisz pokonać paru wrogów, a później udać się na platformę ze statkiem, który masz ukraść.

Stąd nadejdą wrogowie, gdy zaczniesz porywać statek

Przy statku jest paru przeciwników z Kombinatu, ale to żaden problem. Ostateczny atak wroga rozpocznie się dopiero, gdy podejdziesz do pojazdu i wciśniesz przycisk interakcji. Zaraz po tym ustaw się do wyjść z budynku, z którego przed chwilą wyszedłeś - właśnie z tego kierunku nadejdzie pierwsza fala wrogów. W pierwszej kolejności atakuj tych, którzy skaczą do ciebie, a także snajperów.

Gdy pokonasz większość przeciwników z tej fali, kolejna grupa wyląduje na platformie po lewej stronie. Zacznij ich eliminować, używaj granatów i celuj w butle Spopielaczy, jeżeli masz okazję. Na razie staraj się oszczędzać moc Super.Trzecia fala przeciwników wyląduje na platformie ze statkiem, a więc najlepiej zostań na drugiej platformie. Z daleka pozbądź się Spopielaczy i nie pozwól im się zbliżyć. To samo zrób z Psionami. Gdy pojawi się mini-boss, Rusk, możesz użyć na nim najpotężniejszej mocy.

Kiedy pokonasz ostatniego przeciwnika, otrzymasz polecenie zbliżenia się do statku kosmicznego. Uczyń to, a przeniesiesz się do miejsca kolejnej misji fabularnej - rozgrywającej się już na Wszechmocnym.

Komentarze