Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 za darmo: zawartość, jak pobrać i grać

Nowe Światło.

Destiny 2 przechodzi na częściowy model Free to Play, a więc każdy będzie mógł zagrać za darmo w strzelankę studia Bungie. Płatne pozostają wyłącznie najnowsze dodatki, jak nadchodząca Twierdza Cieni.

Obecnie grę można pobrać na Steamie. Rozgrywka możliwa będzie od godzin wieczornych 1 października. Wtedy też darmową wersję Destiny 2 będzie można pobrać na konsolach PS4 i Xbox One.

W sklepie Steam wystarczy kliknąć przycisk Pobierz grę wstępnie. Należy zarezerwować sobie ponad 80 GB wolnego miejsca na dysku.

Darmowe wydanie strzelanki jest w niektórych miejscach dostępne pod tytułem Destiny 2: Nowe Światło (New Light).


Destiny 2 - zawartość wersji Free to Play

Darmowe Destiny 2 oferuje sporo różnych elementów i trybów gry. Przede wszystkim gracze mogą ukończyć kampanię podstawową, a także wątek fabularny z dwóch dodatków - Klątwy Ozyrysa i StrategOS-a.

Niedostępna pozostanie kampania z rozszerzenia Porzuceni z 2018 roku, ale inne elementy tego dodatku znajdą się w wersji darmowej. To chociażby tryb sieciowy Gambit z rozgrywką PvPvE, a także nowe mapy i broń.

Bezpłatna wersja Destiny 2 to też oczywiście wszystkie Szturmy i Najazdy wydane przed premierą dodatku Porzuceni. To trudniejsze, grupowe zadania dla 3-6 użytkowników.

Najważniejszym elementem wydaje się rozgrywka w Tyglu, czyli PvP. Gracze z darmowej wersji będą rywalizować na tych samych playlistach, co posiadacze najnowszego płatnego dodatku - choć nie będą mogli zdobyć niektórych najlepszych broni legendarnych.

O autorze
Komentarze