Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 - Tytan, Przygoda: Sąsiedzi z piekła rodem

Pozbywamy się uporczywych zjaw.

Dostęp do tej misji w lokacji Tytan otrzymasz po wykonaniu dwóch misji fabularnych - Nadzieja i Odpływ. Dopiero wtedy zyskasz możliwość swobodnego przemieszczania się po tej planecie. Gdy po wymienionych zadaniach porozmawiasz ze Sloane, możesz już podejść do Przygody zatytułowanej Sąsiedzi z piekła rodem.


Dostępne od:

  • poziom: b. d.
  • moc: 60

Zobacz też: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

Gdzie zacząć:

RT Kraken-6, Tytan.

Po aktywacji zadania musisz rozbroić Upadłych, a więc zdobyć sześć ogniw paliwowych. Zabijaj więc po prostu okolicznych przeciwników i obserwuj którzy z nich upuszczają oznaczone przedmioty - będzie to raczej niezależne od rodzaju nieprzyjaciela. Gdy zdobędziesz sześć wymaganych przedmiotów, udaj się według znacznika misji, aby odnaleźć czarnoksiężnicę Roju.

Droga - jak zwykle bywa w zadaniach tego typu - będzie co jakiś czas strzeżona przez grupy przeciwników, z którymi musisz poradzić sobie dowolnymi metodami. Początkowo nie będą to wymagające starcia, lecz w końcu zaczniesz zauważać silniejszych Rycerzy oraz Wyjca, czyli niebezpieczną, unoszącą się w powietrzu konstrukcję o bardzo silnym ataku dystansowym.

Na tym etapie gry powinieneś mieć już wystarczająco silne bronie, aby zniszczyć niebezpiecznego Wyjca.

Po pokonaniu niebezpiecznej maszyny dotrzesz do charakterystycznych, czerwonych wrót. Otwórz je, wykonując przy nich interakcję. Za nimi czeka cię kolejna walka ze znanymi ci już dobrze nieprzyjaciółmi. Nieco dalej, gdy przebijesz się przez pierwszą turę, zauważysz okrągły otwór w podłodze. Wskocz do niego, aby dostać się na niższy poziom.

Stopniowo przebijaj się przez kolejne, czerwone kładki, zachowując dystans do nadbiegających Sługów. W końcu dotrzesz do kładki, którą powinieneś już znać z fabularnej misji na planecie Tytan. Podążamy za nią stopniowo, niszcząc przy okazji kolejnego Wyjca. Tym razem może być to trudniejsze zadania, chyba, że posiadasz broń dobrze działającą na długim dystansie.

Po przebiciu się przez drugi most rozpoczniesz podróż po zniszczonej kładce, gdzie powinieneś używać wzmocnionego skoku. Następnie wspinaj się na szczyt wieży po fragmentach platform, aż dotrzesz do kolejnego wyjścia. Tam przeskocz na drugą stronę, do kolejnego budynku, gdzie musisz trafić na dach. Wykonaj interakcję na wskazanym miejscu, umieszczając tym samym rozpraszacz Roju. Strzel do niego z bezpiecznej odległości.

Zjawy (Zaklinacze), choć nie są wymagającymi przeciwnikami, wydają z siebie jeżące włosy na karku dźwięki.

W tym momencie czeka cię kilkuczęściowa walka z falami przeciwników. Oszczędzaj swoją superzdolność na starcie finałowe. Na początku skup się na zabiciu trzech akolitek ceremonii, a więc unoszących się w powietrzu zjawach o nazwie Zaklinacz. Następnie musisz zabić całą falę Roju, o czym informować cię będzie procentowy postęp z lewej strony ekranu.Następnym etapem będzie pokonanie mistrzyń ceremonii, czyli Zaklinaczy nicości. Ważne jest, aby podczas tego etapu cały czas pozostawać w ruchu, zwiększy to twoje szanse na przeżycie. Następnie pokonaj kolejną falę. Teraz czas na finałowe starcie z arcymistrzynią ceremonii, czyli mini-bossem o nazwie Azyrax, Wywższona Zaklinaczka.

Dopiero teraz aktywuj swoją superzdolność i korzystaj z niej ile tylko dasz radę. Wesprzyj się również granatem, a gdy obie metody to będzie wciąż za mało, użyj najcięższej broni, jaką posiadasz w zanadrzu. Po pokonaniu finałowego przeciwnika misja dobiegnie końca.

Komentarze