Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 trafiło do Epic Games Store. Dodatki do wypróbowania za darmo oraz wiele innych atrakcji

Do końca miesiąca.

Strzelanka MMO od studia Bungie, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, trafiła do sklepu Epic Games Store. Z tej okazji deweloperzy przygotowali dla graczy kilka atrakcji, a jedną z nich jest możliwość zagrania we wszystkie dodatki za darmo.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu, do 30 sierpnia gracze mogą wypróbować całą zawartość dostępną w grze, czyli dodatki Twierdza Cieni, Poza Światłem oraz Królowa-wiedźma. Dotyczy to nie tylko graczy pobierających grę w EGS, ale również dla użytkowników innych platform. Przez ograniczony czas można również zdobyć darmowy pakiet na 30-lecie Bungie, zawierający przedmioty inspirowane poprzednimi grami studia.

Ponadto w Destiny 2 pojawią się przedmioty inspirowane Fortnie (po jednym zestawie dla każdej klasy), a w Fortnie postacie z Destiny 2: Zavalla, Ikora oraz Cayde-6. Gracze kultowego Battle Royale mogą ponadto sprawdzić, jak wyglądają mecze Tygla z kosmicznego MMO za pomocą stworzonej na tę okazję wyspy.

Co więcej, od 17 września gracze Fall Guys będą mogli założyć na swoje postacie stroje inspirowane klasami z Destiny: Tytanem, Łowcą i Czarownikiem.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Destiny 2

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze