Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 - Nessus, Przygoda: Niezłomność

Podążamy tropem technologii Weksów.

Macierz zdaje się być niezastąpiona i bombarduje nas wręcz kolejnymi informacjami i zadaniami. Tym razem daje nam znać o technologii Weksów, która może im posłużyć do opracowania nieprzenikalnych barier. Trzeba więc pokrzyżować ich plany, dlatego bierzemy sprawy w swoje ręce. A te będą pełne roboty.


Dostępne od:

  • poziom: b. d.
  • moc: 90

Zobacz też: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

Gdzie zacząć:

Skraj Artefaktu, Dolina Arkadyjska.

Po rozpoczęciu zadania zacznij zabijać okolicznych przeciwników i zbieraj upuszczone przez nich rdzenie danych. Będą oznaczone znacznikami. Gdy zbierzesz ich osiem, status misji zaktualizuje się i poprowadzi cię do ujścia energii. Zmierzamy zatem w kierunku wraku statku, gdzie wykonujemy interakcję na świetlistym słupku.

Teraz naszym celem jest zniszczenie wzmocnionego Minotaura, który pałęta się w okolicy. Gdy uporasz się z przeciwnikiem, zmierzaj do Splątania, gdzie będziesz musiał zebrać energię. Znajduje się ona na wielkim, czerwonym drzewie. Zanim przystąpisz do tej części zadania, zlikwiduj pałętających się w okolicy wrogów.

Energia to świetliste punkty na szerokich konarach wielkiego drzewa.

Następnie przystępujemy do platformowej części zadania, czyli wspinaczki po gałęziach starego drzewa. Znajdziesz tam nie tylko świetliste punkty, czyli energię, ale także pojedynczych wrogów. Nie będą jednak stanowić przesadnego zagrożenia. Po zebraniu całej energii udajemy się do ogromnego jej ujścia. Ponownie więc czeka cię wspinaczka.

Likwidujemy kolejnego, nieco większego nieprzyjaciela, po czym udajemy się w miejsce wskazane przez Macierz. Po wejściu trójkątnymi wrotami przemierzamy jaskinie, aż znajdujemy się na sporej wielkości arenie. Po dotarciu do jej środka w okolicy zmaterializują się wrogowie. Od razu zajmij którąś z wyższych półek, gdzie znajduje się Hobogoblin.

Na podwyższeniu będziesz znacznie bezpieczniejszy.

Zabij go, po czym z bezpiecznego miejsca rozpraw się z pozostałymi nieprzyjaciółmi na niższym poziomie. Znajdowanie się na górze pozwoli ci także na czasowe ukrycie przed wzmocnionym Minotaurem. Jest on chroniony w sposób ciągły przez osłonę. Możesz więc używać nawet najcięższych broni i mocy, ale twoje wysiłki będą daremne.

Najpierw musisz więc zbliżyć się do któregoś z świetlistych słupów. W ten sposób odblokujesz osłonę przeciwnika na kilkanaście sekund, podczas których musisz do niego podbiec i zasypać go gradem pocisków, superzdolności i wszystkiego innego, co ci tylko przyjdzie do głowy.

Po dotknięciu słupa biegnij do przeciwnika, gdyż dezaktywowałeś w ten sposób jego osłonę.

Po pokonaniu minotaura podejdź do jego szczątków, podnieś ładunek elektrycznym i umieść go w jednym z trzech miejsc wokół areny. Później zniszcz w dowolny sposób kulę znajdującą się na środku tego miejsca. Spowoduje to pojawienie się kolejnej grupy nieprzyjaciół.Prawidłowy proces jest dokładnie taki sam - zajmij pozycję na którejś z górnych półek, skąd będziesz mógł łatwo i bezpiecznie zlikwidować wszystkich wrogów. Dopiero wtedy zeskocz niżej i po raz kolejny pokonaj mini-bossa, zabierz ładunek i zniszcz kulę po środku. Proces ten musisz ukończyć trzy razy, aby misja została zaliczona.

Komentarze