Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 - Nasycanie (Infuse), zwiększanie Mocy

Jak zwiększyć atak i obronę.

W Destiny 2 niejeden raz zdobędziemy lepszy przedmiot niż ten, który akurat posiadamy. Możemy zdobyć lepszy karabin czy pistolet. Co jednak wtedy, gdy cechy tego słabszego bardziej nam odpowiadają?

Wtedy właśnie należy skorzystać z systemu Nasycania.


Jak nasycić przedmiot

Mówiąc w skrócie - nasycanie przedmiotów to po prostu ich ulepszanie poprzez zwiększenie poziomu Mocy. Wymaga jednak od gracza pewnego poświęcenia, należy bowiem poświęcić inny sprzęt o większej Mocy.

Poza tym, nasycenie to także koszt w Migocie oraz kilku Legendarnych odłamkach.

Główna statystyka każdej broni to atak, a w przypadku pancerza to obrona. Oznaczone są największą czcionką - to na te liczby zawsze zwracamy uwagę. Bywają jednak one zwodnicze. Jak wspomnieliśmy wyżej, wyjątkowa cecha legendarnej broni może być lepsza niż dodatkowe 10 punktów ataku.

Jako przykładu użyjemy egzotycznego rewolweru Słoneczny Strzał. Gdy go zdobyliśmy, wartość ataku wynosiła tylko 155. Zdobyliśmy też jednak inny rewolwer - legendarną broń Złe Wieści, o znacznie wyższym ataku: 205.

Dzięki nasyceniu sprawiliśmy, że Słoneczny Strzał zyskał wartość ataku 205, jednocześnie rozstając się z drugim rewolwerem, który został rozmontowany, by nasycenie się odbyło.

Żeby nasycić przedmiot, wystarczy otworzyć jego szczegóły - a więc w ekwipunku najechać na niego kursorem i wcisnąć trójkąt na PS4 lub Y na Xbox One. Następnie najeżdżamy na ikonę nasycania - pomarańczowy wzór na ciemno-szarym tle.

Kiedy najedziemy na ikonę nasycania, niżej wyświetlą się dostępne przedmioty, które możemy zużyć w procesie ulepszania. Jeżeli nic się nie wyświetla, to znaczy, że nie dysponujemy lepszym przedmiotem danego typu (rewolweru nie ulepszymy poświęcając granatnik).

Następnie wystarczy kliknąć i przytrzymać przycisk na wybranym przedmiocie, którego wartość ataku chcemy przydzielić naszej nasycanej broni - to wszystko. Otrzymujemy ulepszoną broń.

Następnie: Destiny 2 - modyfikacje broni i pancerza

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Destiny 2 - jak zdobyć moduły ulepszeń

O autorze
Komentarze