Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 - jak osiągnąć 950 i 960 poziom Mocy

Kariera w Twierdzy Cieni.

Nowy dodatek do Destiny 2 jest już dostępny. Twierdza Cieni w okresie premiery zwiększa maksymalny poziom Mocy do 960. Dla wielu graczy wyzwaniem będzie jednak dotarcie nawet do poziomi 950.

Tutaj postaramy się wypunktować, jak systematycznie zwiększać poziom Mocy od 750 (na takim rozpoczynamy przygodę w dodatku).

Najłatwiejsze jest awansowanie na 900 poziom Mocy. Wystarczy ukończyć wątek fabularny dodatku Twierdza Cieni i trochę pobocznych aktywności. Wszelkie nagrody będą coraz lepsze, aż osiągniemy tak zwany soft cap - czyli właśnie 900 poziom Mocy. Później będzie już nieco ciężej.

Artefakt będzie inny w każdym kolejnym sezonie

Coraz rzadziej będziesz zdobywał przedmioty podnoszące Poziom Mocy powyżej 900. Przede wszystkim musisz priorytetyzować zadania i wyzwania, które w nagrodę oferują Potężne wyposażenie.

Potężne engramy różnią się od zwykłych fioletowych engramów lekką złotą poświatą bijącą z ich rdzenia. Takie engramy to gwarantowany przedmiot o wyższym poziomie Mocy niż twój obecny poziom.

Jednym z lepszych sposobów na pozyskiwanie dobrego sprzętu po osiągnięciu poziomu 900 jest wykonywanie zleceń (Bounties) z trybem PvP (Tygiel, Gambit) i ze zleceniami od Rusznikarza.

Inny sposób na zwiększanie poziomu Mocy dalej to ulepszanie Artefaktu Sezonowego. To nowość w Destiny 2, którą otrzymujemy po osiągnięciu 7 stopnia Przepustki Sezonowej. Ulepszanie Artefaktu odbywa się po prostu dzięki zdobywaniu doświadczenia.

Po 950 poziomie Mocy jedyny sposób na lepszy ekwipunek to uczestnictwo w Najazdach (Raid).

Następnie: Destiny 2 - Ofensywa Weksów, jak odblokować

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

O autorze
Komentarze