Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demon's Souls - wszystkie zakończenia, Pradawny, ostatni boss: Król Allant

Finał historii o demonicznych duszach. Zejście pod Spójnię, ostatnia lokacja i boss.

Demon's Souls - wszystkie zakończenia, Pradawny, ostatni boss: Król Allant Finał historii o demonicznych duszach. Zejście pod Spójnię, ostatnia lokacja i boss.

Czas na zakończenie Demon's Souls! Na tej stronie znajdziesz informacje o:

Ostatnia lokacja - zejście pod Spójnię

Do ostatniej lokacji, gdzie czeka na ciebie finałowy boss, przeniesiesz się bezpośrednio ze Spójni. Najpierw musisz pokonać pięciu arcydemonów, którzy są ostatnimi bossami w każdym z regionów.

Kiedy ich pokonasz i wrócisz do Spójni, wraz z Damą w czerni od razu przeniesiecie się do ostatniej lokacji. Pamiętaj, że od tego momentu nie będziesz mógł awansować na wyższe poziomy. Jeśli więc chcesz podnieść poziom postaci przed finałowym starciem, zrób to koniecznie przed zabiciem ostatniego arcydemona.

Kiedy przeniesiesz się na plażę, porozmawiaj z Damą w czerni (1), a potem wejdź do areny walki z bossem (2), przedzierając się przez gałęzie. Jeśli chcesz wrócić do Spójni przed zakończeniem gry, użyj klińca.

Boss: Król Allant

Ostatni boss jest najłatwiejszym przeciwnikiem do pokonania. Nie powinien sprawić ci żadnych problemów. Jest za słaby, żeby stawić ci oprócz. Mimo wszystko nie ignoruj go całkowicie. Broń się przed jego atakami, żeby cię nie zaskoczył. Twoje ataki, na tym etapie gry, powinny zadawać mu duże obrażenia.

Kiedy go pokonasz, pojawi się Dama w czerni - i wówczas dojdzie do wyboru zakończenia.

Wybór zakończenia

Gdy pokonasz Króla Allanta, na arenie walki pojawi się Dama w czerni. Podziękuje ci za twój wkład i poprosi cię, abyś odszedł. Wówczas musisz wybrać jedno z dwóch zakończeń. Decyzja nie opiera się na wyborze opcji dialogowej, ale konkretnym zachowaniu bohatera.

Dobre zakończenie

Naprzeciwko Damy w czerni znajduje się mgła (3). Kiedy ją przekroczysz, gra zakończy się. Obejrzyj ostatni film i napisy końcowe, po których otrzymasz Duszę demona Damy w Czerni. Następnie przeniesiesz się do Spójni, a gra rozpocznie się od nowa, w trybie Nowej Gry Plus.

Złe zakończenie

Podejdź do Damy w czerni (4) i zabij ją. Uruchomi się film kończący grę, a potem pojawią się napisy, po których rozpoczniesz nową rozgrywkę w trybie Nowej Gry Plus.

Tylko wybierając złe zakończenie, otrzymasz trofeum: Poszukujesz moc dusz.

Spis treści: Demon's Souls - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Demon's Souls - Tron fałszywego króla (1-5), boss: Stary Król Allant

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze