Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demo Resident Evil 7 zostanie dzisiaj zaktualizowane

Do pobrania bez PS Plus.

Wersja demonstracyjna gry Resident Evil 7: Biohazard, zatytułowana Beginning Hour, została pobrana już ponad 3 miliony razy przez abonentów PS Plus na PS4 - poinformował Capcom.

Zabójcą jest klamka

Jeszcze dzisiaj w PlayStation Network pojawi się zaktualizowana wersja dema, o nazwie Twilight. Gracze otrzymają nieco rozszerzone możliwości eksploracji opuszczonej posiadłości.

Co więcej, nową wersję demonstracyjną pobiorą już wszyscy zainteresowani posiadacze PS4, nie tylko abonenci PS Plus.

Na imprezie Tokyo Game Show opublikowano także kolejny trailer horroru, z dość nieprzyjemną rodziną Bakerów w rolach głównych. Jest też spojrzenie na mechanikę walkę w perspektywie pierwszej osoby.

Ujawniono również, że droższa wersja gry - Deluxe - została rozszerzona i zawierać będzie nie tylko przepustkę sezonową (z dwoma dodatkowymi rozdziałami opowieści), ale także trzeci bonusowy epizod.

Z innych wieści na temat Resident Evil 7: wczoraj potwierdzono, że w grze nie będzie transakcji cyfrowych, czego gracze mogli obawiać się po ujawnieniu przedpremierowych bonusów DLC.

Warto przypomnieć, że Capcom już wcześniej zapewniał, że opublikowane demo nie będzie częścią pełnej wersji, gdzie wcielimy się w innego bohatera. Odmienne będzie też miejsce akcji.

Resident Evil 7 ukaże się 24 stycznia na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły