Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demo PES 2016 debiutuje już 13 sierpnia

Na konsolach.

Konami ogłosiło, że demonstracyjna wersja piłkarskiego symulatora PES 2016 ukaże się już w przyszłym tygodniu - 13 sierpnia.

Okładka gry

Data ta dotyczy wersji PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Nie jest obecnie jasne, czy demo będzie dostępne również na PC.

Ujawniono także ostateczną okładkę gry, na której znalazło się miejsce dla Alvarto Moraty z Juventusu Turyn oraz Neymara z Barcelony.

Wśród nowości i modyfikacji w tej odsłonie wymienia się między innymi zaawansowany system kolizji i zmiany w systemie fizycznym, który będzie w większym stopniu brał pod uwagę siłę zawodników podczas starć powietrznych.

Sterowanie ma być szybsze, a zawodnicy będą lepiej reagować na wydawane polecenia, co ma pomóc podczas pojedynków „jeden na jednego”. Są też standardowe hasła dla każdego symulatora piłki nożnej, takie jak lepsza obrona czy mądrzejsza sztuczna inteligencja piłkarzy z pola i bramkarzy.

Deweloperzy przygotowują „trzy razy więcej” animacji, dynamiczne warunki pogodowe, ulepszoną oprawę graficzną i nową fizykę piłki. Konami zdołało także pozyskać licencję na turnieje Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Superpuchar Europy, na trzy kolejne lata.

Pro Evolution Soccer 2016 zadebiutuje w Europie już 18 września, na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Główny konkurent produkcji - FIFA 16 - ukaże się tydzień później, 24 września.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze